Yasak Elma Erim Kimdir? (İlber Kabaoğlu)

Yasak Elma Erim Kimdir? (İlber Kabaoğlu)

Yazar: Emre Yasak Elma

Fox ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde oyuncu kadrosu ve karakterleri açıklanmaya devam ediyor. Dizide Erim karakteri merak konusu oldu. ” Erim, Halit ve Ender’in ergen yaştaki oğludur. Bu aileden bu çocuk nasıl çıkmış denecek kadar olgun, aklı başında, şımarıklık nedir bilmeyen örnek bir evlattır. Her zaman babacı olacaktır. Herkesle arkadaş olup konuşabilecek bir yapısı vardır.” Dizide Erim karakterini canlandıran oyuncu İlber Kabaoğlu hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Ender eve tekrar dönebilmek için Erim’i kullanmış ve onun hastalığından istifade ederek tekrar eve dönmüştür. Halit’in tek veliahtı olarak gördüğü Erim için her şeyi yapmaya hazır. Çünkü erim çok aklı başında ve olgun bir çocuk.

Yasak Elma Erim Kimdir? (İlber Kabaoğlu)

İlber Kabaoğlu, 2004 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 163 cm boyunda 52 kg ağırlığındaki genç yeteneğin gözleri açık kahverengi, saçları ise kumraldır. Saha Atölye’de eğitim alan başarılı isim ilk olarak Nestle reklam filmlerinde oynamıştır. Çocukluğundan itibaren oyunculuk alanında yer alan başarılı isim bir kaç dizi ve sinema filminde rol almıştır.

İlber Kabaoğlu reklam filmleri ile kendisini geliştirmiş ve yapımcıların dikkatini çekmiştir. Sonrasında ise önemli dizi ve sinemalarda yer almıştır. İlber Kabaoğlu ilk olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Uluç Bayraktar ve Erman Erşah Nayır’ın yönetmenliğini yaptığı, Toprak Karaoğlu, Ertan Kurtulan, Elif Usman, Volkan Sümbül’ün senaryosunu yazdığı, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu gibi isimlerin yer aldığı İçerde dizisinde Mustafa Duman karakterini canlandırmıştır.

[saritext]Yasak Elma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

İlber Kabaoğlu, reyting rekorları kıran İçerde dizisinden sonra ilk sinema filmini de oynamıştır. Şükrü Alaçam’ın yönetmenliğini yaptığı, Mine Ölce Çakan’ın senaryosunu yazdığı, Alican Yücesoy, Yeliz Kuvancı, Nisa Sofiya Aksongur, Cem Cücenoğlu, Nergis Çorakçı, Coşkun Çetinal ve Volkan Çetinkaya ile Sedef Akalın’ın rol aldığı, Locman isimli sinema filminde rol almıştır.

İlber Kabaoğlu, hayvan, doğa ve deniz sevgisi ile tanınmaktadır. Oyuncunun diğer ismi Uygar’dır. Oyuncu genç yaşına rağmen aranılan isimler arasında yer almaktadır. Oyuncu İlber Kabaoğlu’na yeni projesinde başarılar dileriz. Siz oyuncunun oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz? 

[mavitext]Yasak Elma Zehra Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Yasak Elma İlber Uygar Kabaoğlu Videosu

Etiketler: yasak elma erim gerçek adı yasak elma erim kim yasak elma halit enderin çocuğu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL