Yasak Elma Hakan Kimdir? (Sinan Eroğlu Bilgileri)

Yasak Elma Hakan Kimdir? (Sinan Eroğlu Bilgileri)

Yazar: Emre Yasak Elma

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Yasak Elma tüm heyecanı ile devam ederken dizide Hakan Kurtuluş karakteri merak konusu oldu. “Hakan Kurtuluş, Alihan’ın en yakın arkadaşıdır. Alihan’ı en iyi tanıyanlardan biridir. Güvenilir ve dürüsttür. Alihan’ı gerçekten çok sever. Hakan’ın babası hastalandığında Alihan maddi ve manevi olarak destek olmuştur. Hakan yapılan iyiliği unutmaz. Vefalı bir dosttur.” Dizide Hakan karakterini canlandıran oyuncu ise Sinan Eroğlu’dur. Sinan Eroğlu hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yasak Elma Hakan Kimdir? (Sinan Eroğlu Bilgileri)

1987 yılında Hollanda’da dünyaya gelen oyuncunun manevi bir kardeşi daha bulunuyor. Babası tramvay şoförü, annesi ise devlet dairesinde çalışıyor. Sinan Eroğlu 4 yaşından 18 yaşına kadar futbol oynamış ve AFC Ajax, RKC Waalwijk gibi 1. lig takımlarında oynamıştır. Herkes onun günün birinde profesyonel bir futbolcu olmasını beklerken Sinan Eroğlu bu meslekten vazgeçip oyunculuğa yönelmiştir.

Sinan Eroğlu, bir arkadaşının film çektiği sırada ziyaretine gitmiş ve yönetmen ile sohbet ederken yönetmen bir filmde oynaması için teklifte bulununca Eroğlu’nun oyunculuğu da başlamış oldu. Tiyatro eğitimi için Amsterdam Tiyatro Eğitimi’ne gitmiş ve 1500 kişi arasında ilk 15 kişi arasında girerek seçilmiştir. Ailesi bu duruma çok sevinmiş ve konservatuvara yazıldığında babasının da kısa bir rolde oynadığını öğrenmiş.

[pembetext]Yasak Elma Lal Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Eroğlu, konservatuvar eğitiminde zorluklar yaşamış. Zira hem teorik olarak geride kaldığını düşünüyor hem de aklının bir köşesinden futbolu çıkartamıyormuş. Sinan Eroğlu okuldan mezun olunca bir tiyatro oyununda oynamaya başlamış. 2010 yılında oynadığı S.T.U.K. isimli oyunda oynadığı oyuncular Yılın En İyi Tiyatro Grubu Ödülü’nü almışlar. 2012 ve 2013 yıllarında Hollanda’da En İyi Erkek Ödülü’ne layık görülen Eroğlu doğru yolda olduğunu anlamıştır. 24 Saat isimli filmde En İyi Oyuncu ödülünü almıştır.

Sinan Eroğlu Hollanda’dan Türkiye’ye gelmiş ve burada da çok zor zamanlar yaşamış ve doğru insanlarla tanışması biraz zaman almış. Oyunu ATV ekranlarında yayınlanan Cesur ve Güzel isimli dizide Doktor Cenk karakterini canlandırmıştır. Oyuncuya yeni projesinde başarılar diliyoruz.

[mavitext]Yasak Elma Lila Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Yasak Elma Sinan Eroğlu Videosu

Etiketler: yasak elma hakan gerçek adı yasak elma hakan kim yasak elma hakan oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL