Yasak Elma Halit Diziden Ayrılacak Mı? Talat Bulut Diziden Çıkacak Mı?

Yazar: Emre Yasak Elma

Ekranların kısa sürede hızlı çıkış yakalayan dizisi Yasak Elma yayın hayatına hızlı bir giriş yaptıktan sonra 12. bölümüyle sezon finali yaptı. Dizi sezon finali yaptığı hafta reytinglerde Çukur’u geçerek 2. sırada yer aldı. Fakat dizi için her şey yolunda giderken çıkan talihsiz haberler gündeme bomba gibi düştü. Ve Yasak Elma Halit diziden ayrılacak mı? Talat Bulut Yasak Elma dizisinden çıkacak mı soruları izleyiciler tarafından sorgulandı.

Geçtiğimiz günlerde dizinin kostüm asistanı Talat Bulut tarafından tacize uğradığını iddia etmiş ve dava açacağını dile getirmişti. Dizinin yapım ekibi olayı araştırdıklarını ve sonuçlandığında gerek neyse yapacaklarını açıklamışlardı. Konuyla ilgili detaylar şöyle; 19 yaşındaki Özge Şimşek,

“Talat Bulut’un kravatını düzeltecektim, ‘Gel, arka tarafta bakalım’ dedi. Orada beni dudağımdan öptü ve gitti. O olayın şokuyla kaldım öylece ve yapım ekibinin yanına çıktım. Beni öperken yanımda kimse yoktu. Ama beni oraya çağırırken şahitlerim var”. Açıklamalarında bulundu.  Ve yaptıklarının cezasız kalmaması gerektiğini kendisine yapılanın başkasına yapılmamasını istediğini ekledi.

Bunlar şimdilik kostüm asistanının iddiaları fakat eğer iddialar doğrulanırsa dizinin başrolü Talat Bulut’un daha fazla Yasak Elma dizisinde yer almayacağını düşünüyoruz. Konuyla ilgili gelişmeler geldikçe haberimizde paylaşacağız.

Sizler konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Yasak Elma Halit karakterine hayat veren Talat Bulut diziden ayrılırsa reytingler nasıl etkilenir?

 

Etiketler: talat bulut yasak elma dizisinden ayrılıyor mu yasak elma halit diziden çıkacak mı


Yorumlar

  • Şeyma

    Dizi seyredilmez diziye çok yakışıyor ben inanmıyorum taciz olayına Talat bulut taciz edecek bir adam değil

  • Mine

    Doğruysa eğer ayrılsın başka bir gelsin böyle adam yüzünden dizi bitmesin o gitsin filimden varsa öyle bir şey

  • Anonymous

    Mence halit yasak elmadan ayrılırsa filimin tadı tuzu olmaz onun için halit filimde yer alsın

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL