Yasak Elma İrem Kim? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

Yasak Elma İrem Kim? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yasak Elma dizisi pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Zeynep’in kuzeni rolüyle diziye katılan İrem kim? Yasak Elma İrem kimdir? 

Güçlü oyuncu kadrosu ve sıra dışı kurgusunun yanı sıra magazinsel olaylarla da gündemden düşmeyen Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. İrem dizide sesiyle dikkat çeken ve hayatını solistlik yaparak hayatını sürdüren aykırı bir karaktere hayat veriyor. Kıvırcık saçları ve güzelliğiyle dikkat çeken Yasak Elma İrem kim?

Yasak Elma dizisi İrem karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Zeynep Bastik’tir. Zeynep Bastik gerçek hayatta da müzikle yakından ilgilidir. Yasak Elma dizisinde de bu özelliğinden yararlanılmış ve yeni bir kan olarak diziye dahil olmuştur. Zeynep Bastik 1991 yılında dünyaya gözlerini açmıştır. 1.65 boyunda ve 53 kg ağırlığındadır. Zeynep Bastik ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç’ın bir süre vokalistliğini yapmıştır. Bununla da kalmamış ve ünlü şarkıcıyla lüzumsuz Savaş isimli şarkıda düet yapmışlardır.

Fakat Murat Dalkılıç sesiyle ön plana çıktığı için Zeynep Bastik kendini gösterememiştir. Aynı zamanda oyunculuğa da merak salan genç isim kısa bir süre ekrana gelen Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli dizide rol almıştır. Güzel oyuncu son zamanlarda Çukur dizisiyle adından söz ettiren Rıza Kocaoğlu ile mutlu bir birliktelik yaşamaktadır. Kendisinden 13 yaş büyük olan oyuncu sevgilisi Rıza Kocaoğlu, oyunculuk konusunda en büyük destekçisidir.

Yasak Elma dizisinin 19 kasım pazartesi akşamı yayınlanacak yeni bölümünde İrem karakteriyle tanışacağız. İrem Yıldız ve Zeynep’in kuzenidir. İstanbul’da bir barda müzik yapmaktadır. Olayların seyrini nasıl etkiler bunu ilerleyen bölümlerde izleyerek göreceğiz.

Yasak Elma dizisi İrem müzikleriyle ve şarkılarıyla Yasak Elma dizisinde performans gösterecek.

Yasak Elma dizisinde Yıldız’ı zor günler beklemektedir. Ender oyunlarının sonunda zafere ulaşmış ve Halit’in tüm gerçekleri öğrenmesini sağlamıştır. Yasak Elma dizisi tüm hızıyla yayın hayatına devam ediyor.

Etiketler: yasak elma irem kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL