Yasak Elma İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Yasak Elma İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Yasak Elma

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Yasak Elma tüm heyecanı ile pazartesi günü ekranlarda olacak. Usta isimlerin yer aldığı dizi ile ilgili en çok merak edilen konuların başında dizinin izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları geliyor. Zira dizinin yayınlandığı gün reytingleri yüksek dizilerin bulunduğu bir gün, üstelik aynı gün Atv ekranlarında 8. Gün dizisi başlıyor. Peki Yasak Elma tüm bu dizilerin arasından sıyrılabilecek mi? İzlendi mi? Reyting sonuçları nasıl? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yasak Elma İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Med Yapım tarafından Fox ekranları için hazırlanan Fatih Aksoy’un yapımcı olduğu, Neslihan Yeşilyurt’un yönettiği, Melis Civelek, Zeynep Soyata’nın senaryosunu yazdığı, Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci’nin başrollerinde oynadığı, Şafak Pekdemir, Barış Aytaç, İrem Kahyaoğlu, Kıvanç Kasabalı, Nilgün Türksever, Sinan Eroğlu, İlber Kabaoğlu, Ayşegül Çınar, Tuğçe Koçak gibi farklı isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisi merakla yayınlanacağı günü bekliyor.

Yasak Elma dizisinde en çok merak edilen konulardan bir tanesi dizinin izlenip izlenmeyeceği oldu. Pazartesi günü reytingleri yüksek dizilerin yer aldığını düşünürsek dizinin diğer dizilerin arasından nasıl sıyrılıp kendi kitlesini oluşturacağı merak ediliyor. Pazartesi günü diğer dizilerine bakacak olursak; Çukur dizisi kendi kitlesini genişleterek oluşturmuş durumda. Genel olarak erkek izleyicilerin daha çok tercih ettiği bir dizi. Bu yüzden bu diziyi izlemeyi bırakacaklarını düşünmüyorum.

[mavitext]Yasak Elma Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Pazartesi günleri yayınlanan diğer bir dizi ise Star ekranlarında yayınlanan Söz dizisidir. Söz gerek askeri bir dizi olması gerekse oyuncuların belli bir hayran kitlesi oluşturması nedeniyle bu günde en çok izlenen 2. dizi olma özelliğini taşıyor. Buradaki izleyici kitlesinin büyük çoğunluğunu erkek izleyiciler oluşturduğundan bu izleyicilerin aksiyon ve askeri dizileri sevdiğini düşünürsek Yasak Elma’yı izlemeleri için bir neden olması gerekiyor. Bu nedeni bulamazlarsa bu diziye bakacaklarını düşünmüyorum.

Pazartesi gününün en çok izlenen 3. dizisi ise Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk’tır. Siyah Beyaz Aşk’ın özellikle sosyal medyada büyük bir kitlesi bulunuyor. Bunu Yasak Elma ve bu günde başlayacak 8. Gün dizilerine yaptıkları yorumlardan da anlayabiliyoruz. Benim düşüncem bu diziden de çok fazla kopmaların yaşanmayacağıdır. Bu bahsettiği 3 dizi Yasak Elma’nın başlayacağı gün ki bölümleri ise çok heyecanlı ve merakla bekleniyor. Tüm bu gelişmelerden dolayı Yasak Elma dizisinin izlenmeyeceğini ve en fazla 3-4 reyting alacağını düşünüyorum. Umarım yanılırım. Ancak şu an durum bunu gösteriyor. İlerisi için ne olur bilemiyorum. Siz Yasak Elma dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce bu dizi tutar mı?

[saritext]Yasak Elma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Yasak Elma Reyting Sonuçları!

Yasak Elma dizisinden 3-4 reyting bekliyordum. Bu reytingleri biraz yükseltti ve 4-5 arası bir reytinge ulaştı. Pazartesi günü için çok iyi bir izlenme oranı, ilerleyen haftalarda artırarak devam ettirirse bu günde tutunabilir. Yasak Elma’ya Çukur ve Söz’den izleyici gelmezken, Siyah Beyaz Aşk’tan izleyici almış gözüküyor. Bu reytingleri devam ettirmesi gerekiyor.

Etiketler: yasak elma izlendi mi yasak elma reyting sonuçları yasak elma tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL