Yasak Elma Konusu ve Oyuncuları

Yasak Elma Konusu ve Oyuncuları

Yazar: Emre Yasak Elma

Yayın hayatına başladığı günden beri oldukça iyi reytingler alan Yasak Elma dizisi oldukça uzun zamandır devam ediyor. Alınan reytinglere göre oldukça uzun süre de devam edecek gibi görünüyor. Yasak Elma dizisinin bu kadar çok sevilmesinin bir nedeni de Yasak Elma konusu ve oyuncuları. Yasak elma dizisinin konusu alışıldık konulardan biraz farklı. Yasak Elma konusu ve oyuncuları entrika, aşk, ihanet ve usta performanslar gibi izleyiciyi kendine bağlayan ne varsa içeriyor. Peki Yasak Elma konusu nedir?

Yasak Elma dizisinin konusu şu şekilde: birbirinden çok farklı ve birbirini çok seven iki kardeş olan Yıldız ve Zeynep, sıradan bir mahallede sıradan bir yaşamaktadır. Daha hırslı kardeş olan Yıldız’ın hayatı bir gün çalıştığı yere gelen Enver’in dikkatini çekmesi ile birlikte değişmeye başlar. Ender, kocasından boşanmak ve boşanırken kocasının servetini de beraberinde götürmek istiyordur. Ancak bunun için kocasının ona ihanet etmesi gerekmektedir. Ender ise Yıldız’a hayatının teklifini yapacaktır.

Yıldız, Enver’in ona yaptığı teklifi düşünürken Zeynep ise çalıştığı şirketi yeni birinin satın almasıyla birlikte işten atılıp atılmayacağı konusunda tereddütlüdür. Zeynep’in yeni patronu Alihan, kendini beğenmiş, ukala ve zengin bir iş adamıdır. Patronuna oldukça zıt bir şekilde giden Zeynep dikkatleri üzerine toplar. Zeynep ve patronu arasında olan bu zıtlık kısa sürede yerini aşka bırakacaktır. Ancak Zeynep’in bilmesi gereken bir şeyler vardır. Alihan, Halit’in eski karısının kardeşidir…

Yasak Elma Oyuncuları

Oldukça profesyonel bir kadroya sahip Yasak Elma oyuncuları, kadronun başarısı ile birlikte bu kadar yükselmiştir ve hala konuşulmaktadır. Peki Yasak Elma Oyuncuları kimlerdir?

Dizide Halit Argun karakterini Talat Bulut, Ender Argun karakterini Şevval Sam, Alihan Taşdemir karakterini Onur Tuna, Yıldız Yılmaz karakterini Eda Ece, Zeynep Yılmaz karakterini Sevda Erginci, Zehra Argun karakterini Şafak Pekdemir, Caner Çelebi karakterini Barış Aytaç, Şengül Doğan karakterini İrem Kahyaoğlu, Sinan karakterini Kıvanç Kasabalı, Zerrin Taşdemir karakterini Nilgün Türksever, Erim Argun karakterini İlber Kaboğlu, Lila Argun karakterini Ayşegül Çınar, Lal Uzun karakterini Tuğçe Koçak, Şahika karakterini Nesrin Cavadzade, Kaya Ekinci karakterini Barış Kılıç, Lila karakterini Buçe Buse Kahraman, Yiğit karakterini Doğaç Yıldız, Emir karakterini Serkan Rutkay Ayıköz ve son olarak Kerim karakterini Gökhan Alkan canlandırmaktadır.

Etiketler: yasak elma yasak elma konusu yasak elma konusu ve oyuncuları yasak elma oyuncuları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL