Yasak Elma Kurban Kırbaçlı Kimdir? Çukur’dan Transfer!

Yasak Elma Kurban Kırbaçlı Kimdir? Çukur’dan Transfer!

Yazar: Emre Yasak Elma

Yasak Elma’da yeni karakterler diziye dahil olmaya devam ediyor. Şimdi ise Dizide Dündar karakterinin sağ kolu ve koruması olarak yeni bir karakter karşımıza çıkıyor. Kurban Kırbaçlı ismi ile karşımıza çıkan bu karakter kimdir? Nereden tanıyoruz?

Daha önce Çukur dizisinde karşımıza çıkan Kurban karakteri, Çukur’da Cemil karakteri ile karşımıza çıkmış ve Selim’in sağ kolu, koruması olarak rol almıştı. Tolga Sala, şimdi de Yasak Elma dizisinde koruma olarak karşımıza çıkıyor. Dündar’ın koruması olan Kurban Kırbaçlı rolüne hayat verecek olan yakışıklı oyuncu dizin 27. Bölümü ile evlerimize konuk olacak.

Kurban, Dündar’ın koruması, sağ kolu ve en büyük destekcisidir. Dizinin önemli karakterlerinden birisi olan Kurban’ı canlandıracan oyuncu Tolga Sala kimdir? Tolga Sala en son Çukur’da Cemil karakterini oynamıştı. 1989 doğumlu olan oyuncu Yeditepe Üniversitesi mezunudur. Daha önce Diriliş Ertuğrul dizisinde Hamza Alp karakterini canlandırmıştır.

Sonrasında ise Yer Gök Aşk ve Lale Devri isimli dizilerde oynayan Sala, performansı ile dikkatleri üzerine çekmeye devam etmiştir. En son da reyting rekortmeni dizi Çukur’da rol alan oyuncu kariyerine yine oyunculuk ile devam etmektedir. Yakışıklı oyuncu Çarpışma dizisinde rol alan Melisa Aslı Pamuk ile aşk yaşamaktadır. Yasak Elma’nın bu haftaki bölümünde neler yaşanacak? 26. Bölüm özeti.

Ender ve Alihan evlenmiştir. Bu evlilik herkeste şok etkisi yaparken millet bu evliliğin nasıl gerçekleştiğini düşünmektedir. Zeynep ise Alihan ile olan tüm ilişkisini bitirmeye karar vermiştir. Alihan açıklama yapmak istese de Zeynep onu dinlemez. Ender ve Alihan zafer sarhoşluğu içerisinde Halit’in elindeki son kozun farkına varamazlar.

Etiketler: Yasak Elma Kurban Kırbaçlı Kimdir? Yasak elma’ya çukur’dan transfer Yasak elma tolga sala kim


Yorum yaz