Yasak Elma Leyla Kim, Gerçek Adı, Sevgilisi, Instagram Hesabı?

Yasak Elma Leyla Kim, Gerçek Adı, Sevgilisi, Instagram Hesabı?

Yazar: Emre Yasak Elma

Fox Tv’nin Med Yapım imzalı dizisi Yasak Elma 3. Sezona bomba gibi başladı ve yeni oyuncularla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Diziye Leyla karakteri ile yeni bir oyuncu transfer edildi. Leyla kim sorusu ise özellikle sosyal medyada en çok sorulan soruların başında geliyor. İşte detaylar…

Ender kaybolduktan sonra Argun ailesi dağılmış bir şekilde Şahika’nın pis planlarının tam ortasında kalmıştır. Şahika, Yiğit’i de yanına alarak her şeyi ele geçirme planları yapmaya devam etmektedir. Tabi Yıldız’ı hesaba katmamaktadır. Yıldız aniden gelecek be yalnız da olmayacaktır. Leyla karakteri Şahika’nın tüm planlarını alt üst edecektir.

Yasak Elma dizisinde Leyla karakterini canlandıran oyuncu Tuvana Türkay’dır. Tuvana 1990 Üsküdar doğumludur. 175 cm boyunda olan güzel oyuncu küçük yaşta oyunculuğa başladı. Küçük yaşlardan beri güzelliği ile dikkat çeken Tuvana Türkay, reklam filmlerinin aranan ismiydi. Küçük yaşlarda Only Ped,  Kent Şeker, Türk Telekom, Akbank, Kek Reklamı, Coca Cola, Ayyıldız GSM  gibi reklamlarda oynadı.

Eksik Sayfalar, Güvercin Uçuverdi isimli sinema filmlerinde de rol alan oyuncu dizilerde daha çok rol aldı. Rol aldığı bazı diziler ise Kara Para Aşk, Esir Sultan, Yer Gök Aşk, Nakşı Dil Sultan, Ayrılık ve Cumhur Cemaat’tir.

Yasak Elma Yeni Bölüm Özeti

Ender’in kaybolmasının ardından, uzun zaman geçmiş ve Argun’ların hayatı tamamen değişmiştir. Şahika evin yönetimini ele geçirmiş ve bir korku imparatorluğu kurmuştur. Yiğit’i yanına alarak gizliden her şeyi ele geçirmeye çalışmaktadır. Hesaba katmadığı tek şey, Ender’in kaybolduğu gece ortadan kaybolan Yıldız’ın, ansızın ortaya çıkacak olmasıdır. Üstelik Yıldız yalnız da gelmemiştir

Etiketler: yasak elma leyla kim yasak elma oyuncuları yasak elma yeni oyuncular


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL