Yasak Elma Lila Kimdir? (Ayşegül Çınar)

Yasak Elma Lila Kimdir? (Ayşegül Çınar)

Yazar: Emre Yasak Elma

Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisinde Lila Argun karakteri de merak konusu oldu. Dizide Lila karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ayşegül Çınar’dır. Peki Ayşegül Çınar kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilir.

Yasak Elma Lila Kimdir? (Ayşegül Çınar)

Yasak Elma dizisinde Lila Argun karakterini canlandıracak olan Ayşegül Çınar oyunculuk alanında yeni bir isimdir. Daha önce herhangi bir dizide veya projede oynadığına dair bir bilgi bulunmuyor. Benim düşünceme göre bir kaç ufak rolde oynamıştır. Oyuncunun memleketi Antalya Manavgat’dır. Ayşegül Çınar İstanbul’da yaşamaktadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu Instagramda paylaştığı fotoğraflar ile dikkat çekmektedir.

Ayşegül Çınar’ın Instagram bilgilerinde minik bir kedisi olduğu ve kedisini çok sevdiği görülmektedir. Yine fotoğraflarda dikkat çeken özelliklerden bir tanesi de spora olan merakıdır. Düzenli spor yaptığı düşünülen oyuncu düzgün fiziği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Zaman zaman saç rengini de değiştiren oyuncu gelecekte aranılan isimlerden olacağa benziyor.

[saritext]Yasak Elma Şengül Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Ayşegül Çınar dizide Lila Argun karakterini canlandıracaktır. “Lila dizide Halit’in Zerrin’den olan kızıdır. Babasına çok düşkündür. Annesinin babasına olan takıntılı aşkını saçma bulur. Sırtının yere gelmeyeceğini çok iyi bilir. Netice itibariyle babası Halit Argun, dayısı Alihan Taşdemir’dir.” Görüldüğü gibi dizide Lila karakteri yan bir karakter olmakla beraber ana karakterler ile bağlantısı fazladır. Oyuncu Ayşegül Çınar’a başarılar dileriz.

Yasak Elma ilk bölümde Yıldız’ın hayatı Ender Argun ile tanışınca değişecektir. Ender’in amacı Halit’den boşanma planına Yıldız’ı alet etmektir. Ender’in ahlaksız teklifi ile ne yapacağını bilemeyen Yıldız hayatının kararını vermek zorundadır. Kardeşi Zeynep ise Halit’in ortağı Alihan’ın şirketinde işe başlar. Yıldız hayallerine ulaşmaya çalışırken, Zeynep ise hayalinde olmayan olaylarla karşı karşıya kalır.

[mavitext]Yasak Elma İzlendi mi? Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/mavitext]

Yasak Elma Ayşegül Çınar Videosu

Etiketler: yasak elma lila gerçek adı yasak elma lila kim yasak elma lila oynadığı diziler


Yorumlar

  • Umut

    Manavgat da torbacilik yapan kız fox tv de dizi de oynuyor

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL