Yasak Elma Nadir Kim, Şahika’nın Patronu!

Yasak Elma Nadir Kim, Şahika’nın Patronu!

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·10:36 Kasım 12, 2019

Yasak Elma Fox’un severek izlenen dizileri arasında. Zor bir günde yayınlanmasına rağmen reytingleri hiçte azımsanmayacak kadar yüksek. Dizi yeni sezonda yeni hikaye ve yeni karakterler ile başlamıştı. Yasak Elma’da yeni karakterler diziye dahil olmaya devam ediyor. Bunlardan birisi de Nadir karakteri. Peki uzun süre ortalarda görünmeyen Şahika’nın arkasında güçlü isim Nadir kimdir?

Nadir Şahika’nın patronu ve Halit’in eski ortağıdır. Zaten Şahika’nın arkasındaki gizemli bir kişinin varlığı uzun süredir belliydi. Bu durum Ender ve ekibi tarafından da anlaşılmıştı ancak bir türlü bu gizemli patron ortaya çıkmamıştı. Ve sonunda Şahika’nın gizemli patronu ve Halit’in eski ortağı Nadir ortaya çıktı. Nadir’i canlandıran oyuncu Hakan Karahan’dır.

Hakan Karahan 1960 İstanbul doğumludur. En son Kadın dizisinde rol alan Karahan, canlandırdığı Nezir karakteri ile büyük beğeni topladı. Robert College’deki lise eğitiminden sonra üniversite için ABD’ye gitti. Burada University of Miami’de işletme okudu. Sonrasında Sabancı holding’e bağlı pek çok kurumda yöneticilik yaptı.

Hakan Karahan, oyuncu, yönetici ve yazar olarak kariyerine devam etmektedir. Başarılı oyuncunun kendisine ait bir çok kitabı vardır. Bunlar; Yeni Başlayanlar İçin Aikido, Kafamdaki Ses (Şiir), İntizar (Şiir), Sürüden Ayrı, Ondokuz, Azrail, Ama Öyle, Kıyamet Haritası, Nehirde Kayan Yıldızlar’dır.

Başarılı oyuncu çok yönlü bir yeteneğe sahip olduğu için piyasanın aranan oyuncularındandır. Kendisi iyi geliştirmiş olan Hakan Karahan bir çok yapımda yan karakter olarak yer alsa da her diziye renk katmasını başarmıştır. Yasak elma dizisinde de Nadir karakteri ile ses getirecek gibi.

tıkla

Yorum yaz