Yasak Elma Nadir Neden Öldü Diziden Neden Ayırıldı

Yasak Elma Nadir Neden Öldü Diziden Neden Ayırıldı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yasak Elma bu haftaki bölümü yine heyecan doluydu. Yıldız kocasindan ayrıldı ve Nadir icin bir kapı açılmış oldu. Zaten gönlü dünden razı olan Nadir bu açılan kapıyı gayet güzel bir sekilde degerlendirdi. Yayınlanan yeni fragmanla birlikte Nadirin basina bir is geldi. Yasak Elma Nadir öldü mü  diziden çıktı mi yeni projesi nedir? 

Şahika Nadirin yanina gelmis ve kendisini tekrar yanına almasını  istemisti. Yasak Elma 71.bölümde Sahika yi reddeden Nadir icin son sahneler yayınlandı. Diziden ayrilmasi gereken Nadirin ölümü Şahika’nın elinden mi olmalıydı? Peki Yasak Elma Nadir Diziden neden çıktı?

Fox tv ekranlarinda yayin akışına dahil olan ve yer yer senaryoyu degistirerek izleyicinin nabzini tutan Yasak Elma heyecan dolu bolumleriyle her pazartesi ayni saatinde sizlerle. Son bölümde Halitin isleri çığırından cikmis ve oturdugu evi bile birakip gitmek zorunda kalmıştır. Yıldızın ise Nadir sayasine Yıldızı parlamis ve kendisini artik Yildiz değil kuyruklu Yıldız olarak tanimlamistir.

Bir biri ardına ekledigi etrikalarla dolaşan Sahikanin ise yeni plani Nadiri ortadan kaldirmak olmustur. Nadir Sahika’nin istedigini vermeyince sonu kacinilmaz olmustur. Sahika simdi kiminle calisiyor kime hizmet ediyor yeni bolumde ortaya cikacak? Sizce Nadirin olmesini kim istedi? Sahika kendi basina buyruk mu hareket ediyo? Ayrintilar en kisa zamanda gunceldiziprogram.com farkiyla sitemizde olacakdır.

Etiketler: Yasak elma Nadir neden diziden ayrildi Yasak elma nadir neden oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL