Yasak Elma Selin Kimdir? Gerçek Adı Ne, Nereli?

Yasak Elma Selin Kimdir? Gerçek Adı Ne, Nereli?

Yazar: Emre Yasak Elma

Yasak Elma dizisi, bol entrika içeren konusuyla Türk izleyicisini ekran başına kilitlemeyi her daim başarıyor. Dizinin en merak edilen karakterlerinden biri de Yasak Elma selin karakteri. Bu karakteri merak eden kişiler sıklıkla Yasak Elma Selin kimdir sorusunu soruyor. Peki Yasak Elma Selin kimdir?

Yasak Elma Selin karakterini başarılı oyuncu Aylin Veziroğlu canlandırmaktadır. Ünlü oyuncu 1997 yılının Şubat ayında Kocaeli ilinde doğmuştur. Ünlü oyuncunun ailesi tiyatrocu olduğu için sinema ve dizi sektörüne yabancı bir isim değildir. Oyuncu, Kocaeli Tabib Odası’nda tiyatro eğitimi görmüş ve burada yetişmiştir. Ayrıca kendisi Tiyatro Kasabası topluluğunun üyelerinden biridir. Bu toplulukta da oyunculuk yapmaktadır. Ünlü oyuncunun Yasak Elma dizisinden önce herhangi bir kamera deneyimi bulunmamaktadır. İlk deneyimi Yasak Elma dizisinde aldığı Selin rolüdür.

Yasak Elma Konusu

Yasak Elma dizisi yukarıda da bahsedildiği üzere bol entrika içeren konusuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Canlı ve ilgi çekici Yasak Elma konusu sayesinde dizi oldukça uzun süredir FOX TV ekranlarında yayınlanmaktadır. Yasak Elma dizisinin konusu ise şu şekildedir: Yıldız ve Zeynep, çok farklı karakterlere sahip iki kardeştir ve İstanbul’da hayatlarını sürdürmektedirler. Bir gün Yıldız, çalıştığı iş yerine gelen Enver’in ona yaptığı teklifle hayatının şokunu yaşar. Ancak yine bu teklifle büyük değişiminin başlayacağından da habersizdir. Yıldız, kocası Halit’ten boşanmak istemektedir ve bunun için de kocasının onu aldatmasını ister. Tüm bu plan kocasının servetini ele geçirmek içindir. Yıldız’ın bu olayda ki rolü ise Halit’e yakın davranıp Enver’e planında yardım etmektir. Ancak olaylar Enver’in planladığı gibi sürmez ve Halit Yıldız’a aşık olur. Yıldız’da bu aşka karşılıksız değildir.

Bu cephede olaylar sürerken Yıldız’ın kardeşi Zeynep, bir şirkette beyaz yakalı olarak çalışmaktadır. Şirketin işleri kötüdür ve Zeynep işsiz kalacağından korkmaktadır. Ancak bir gün Yıldız’ın şirketini başka bir şirket satın alır. Zeynep artık kovulacağından oldukça emindir ancak işler onun düşündüğü gibi gitmez. Zeynep iş yerinden kovulmaz ancak yeni patronundan nefret etmekte ve onu iş yerinde sürekli ters gitmektedir. Patronu da aynı şekilde onu sevmemektedir. Ancak ikili aralarında olan bu zıt kuvvetin kısa süre içerisinde çok tutkulu bir aşka dönüşeceğinden bir haberdir…

Etiketler: aylin veziroğlu yasak elma selin yasak elma selin kim yasak elma selin kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL