Yasak Elma Şengül Kimdir? (İrem Kahyaoğlu)

Yasak Elma Şengül Kimdir? (İrem Kahyaoğlu)

Yazar: Emre Yasak Elma

Yasak Elma dizisi Fox ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanırken dizide rol alacak olan oyuncu kadrosu da belli olmaya devam ediyor. Dizide Şengül karakteri merak konusu oldu. ” Şengül, Yıldız’ın eski patronu, mahaledeki güzellik salonunun sahibesidir. Orta yaşlarda 2 çocuklu dul bir kadındır. Neşeli, esprili, güleçtir. Kızlara ablalık yapmayı ve nasihat etmeyi sever. Kendine göre görmüş geçirmiştir. Yıldızı sever ve kollar.” Dizide Şengül karakterini canlandıran oyuncu ise İrem Kahyaoğlu’dur. İrem Kahyaoğlu ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yasak Elma Şengül Kimdir? (İrem Kahyaoğlu)

1980 yılında İzmit’de dünyaya gelen oyuncu 166 cm boyunda 57 kg ağırlığındadır. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünde tamamlayan başarılı isim oyunculuk eğitimlerinin ardından dizi ve sinema projelerinde yer almaya başlamıştır. Çekimlerden fırsat buldukça İstanbul dışına termal tatil köylerine giden oyuncu yıpranan cildinin bu şekilde yenilendiğini belirtmiştir. Oyuncunun hayvan sevgisi özellikle köpek sevgisi bulunmaktadır.

İrem Kahyaoğlu ilk olarak 2004 yılında Aliye dizisi ile ekranlara gelmiş, 2006 yılında ise Birkan Uz’un yönettiği, başrollerinde Asuman Krause, Vatan Şaşmaz, Tuluğ Çizgen’in rol aldığı Aynı Çatı Altında sitkom türünde dizide rol almıştır. Oyuncu Atv ekranlarında yayınlanan Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor’un rol aldığı Karadayı isimli dizide Suna karakterini oynamıştır. Suna karakteri ile tanınmaya başlayan oyuncu 2015 yılında Şeytan Tüyü isimli sinema filminde rol almıştır.

[pembetext]Yasak Elma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/pembetext]

irem Kahyaoğlu,  2017 yılında yayınlanan Neslihan Yeşilyurt, Yıldız Hülya Bilban, Ömer Aydın, Murat Onbul, Kerem Çakıroğlu’nun yönettiği, Pınar Bulut, Ferhat Ergün’ün senaryosunu yazdığı başrollerinde Berk Cankat, Özge Gürel, Mesut Akusta, Canan Ergüder’in rol aldığı Yıldızlar Şahidim dizisinde Mebruke karakterini canlandırmıştır.

İrem Kahyaoğlu, tüm bu projelerden alnının akı ile çıkmış ve Fox ekranlarında kod adı Altın Tepsi olan Yasak Elma dizisinde Şengül Doğan karakterini canlandırması için kendisine teklif geldiğinde bu teklifi kabul etmiştir. Oyuncuya yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Yasak Elma Caner Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Yasak Elma İrem Kahyaoğlu Videosu

Etiketler: yasak elma oyuncu kadrosu yasak elma şengül kim yasak elma şengül oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL