Yasak Elma Yiğit Kimdir? Ender’in Oğlu Yiğit!

Yazar: Emre Yasak Elma

Dizinin kadrosunda Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Sevda Erginci ve Onur Tuna gibi oyuncuların yer aldığı Yasak Elma’ya yeni bir karakter giriş yapıyor. Yiğit karakteri dizide Ender’in kayıp oğlu olacak. Peki Yiğit kimdir?

Yasak Elma sosyete dünyasında yaşanan olayları ekranlara getiren bir yapım. Dizide her an değişik olaylar ekranlara gelebiliyor. Özellikle Ender karakteri ile etrafında yaşanan olaylar sürükleyici bir nitelik kazanabiliyor. Ender için kötü bir sürpriz daha var. Ender’in kayıp oğlu Yiğit ortaya çıkıyor.

Yiğit’i canlandıracak olan oyuncu Doğaç Yıldız’dır. Yıldız 1991 İstanbul doğumludur. Son dönemin sevilen dizisi Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Şehzade Kasım dizisi ile adını duyurmayı başardı. Tatlı Hayat, İki Aile gibi dizilerde rol alan oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur.

tıkla>>> Yasak Elma Şirin Kimdir? (Yaren Özgün) Oynadığı Diziler

Daha önce oyuncunun Çukur dizisiyle adı geçmiş ve Yıldız’ın fenomen dizi Çukur’da oynayacağı söylenmiştir. Ancak oyuncunun  Yasak Elma’ya geçişi ile bu haberin de asparagas olduğu ortaya çıktı.  

Etiketler: yasak elma ender'in kayıp oğlu yasak elma yiğit kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL