Yasak Elma Yıldız Kimdir? (Eda Ece Biyografisi)

Yasak Elma Yıldız Kimdir? (Eda Ece Biyografisi)

Yazar: Emre Yasak Elma

Fox ekranlarında yayınlanacak olan Yasak Elma tüm heyecanı ile beklenirken dizide rol alacak olan oyuncu kadrosu ve karakterlerde belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de dizide Zeynep karakterinin ablası olan Yıldız’dır. Yıldız dizide kısa yoldan zengin olmak isteyen ve bunun için her türlü yolu mübah gören bir karakterdir. Yasak Elma dizisinde Yıldız karakterini ise güzel oyuncu Eda Ece oldu. Eda Ece hakkında tüm bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yasak Elma Yıldız Kimdir? (Eda Ece Biyografisi)

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 167 cm boyunda 53 kg ağırlığındadır. Yeşil gözlere sahip oyuncu ikiler burcudur. Okul yıllarında okulun tiyatro oyunlarında yer alan oyuncu Üniversiteyi ise Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde okudu. Bir yandan okulunu okuyan oyuncu diğer yandan sanat tarihi seminerlerine katılmış, arkadaşlarının resim galerilerinde arkadaşları ile çalışmıştır. Oyuncu Eda Ece dizi ve sinema izleyerek araştırmalar yapmıştır.

Eda Ece menajerinin aracılığıyla Show Tv ekranlarında yayınlanan Pis Yedili dizisinde rol almıştır. Dizi 2011-2014 yıllarında yayınlanmış ve dizide Cimbom karakterini canlandırmıştır. 2012 yılında ise ilk sinema filmi Kızım İçin’de rol alan oyuncu dizide Tuba karakterini canlandırmıştır. Kızım İçin filminde Yetkin Dikinciler ile birlikte başrol oynamıştır. Oyuncu TRT 1 ekranlarında yayınlanan Beni Böyle Sev isimli dizide Zeyno karakterini canlandırmıştır.

[mavitext]Yasak Elma Zeynep Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Eda Ece 2015 yılında Kocan Kadar Konuş isimli filmde Ceren karakterini canlandırmıştır. Aşkın Mucizeleri, Hayat Bilgisi, Bez Bebek, Adını Feriha Koydum, Mahpeyker Kösem Sultan isimli projelerde de yer alan oyuncu önemli projelerin aranan ismi olmuştur. İngilizce ve Almanca bilen oyuncu seyahat etmeyi çok seviyor. Film izlemeyi, kitap okumayı ve arkadaşları ile birlikte güzel vakit geçirmeyi sevmektedir.

Eda Ece yeni oyuncu adaylarına ise yetenekleri ve ilgi alanları doğrultusunda hareket etmeleri gerektiği, bunun için ise kendilerine inanmalarını söylemiştir. Cildinin güzelliği için ise iyi bir cilt doktorunun olduğu, bunun için beslenmesine dikkat ettiği, plates yaptığını söylüyor. Yemek konusunda da çok dikkatli olmadığını ve tatlı yemeyi çok sevdiğini belirtmiştir. Oyuncu Eda Ece’ye yeni projesinde başarılar dileriz.

[saritext]Yasak Elma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Yasak Elma Eda Ece Videosu

Etiketler: yasak elma oyuncu kadrosu yasak elma yıldız boyu yasak elma yıldız rolü kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL