Yasak Elma Zehra Kimdir? (Şafak Pekdemir Yaşı Boyu Sevgilisi)

Yasak Elma Zehra Kimdir? (Şafak Pekdemir Yaşı Boyu Sevgilisi)

Yazar: Emre Yasak Elma

Fox Tv ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Yasak Elma dizisinde karakterler ve oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Bu karakterlerden bir tanesi de Zehra Argun oldu. “Zehra, Halit’in ilk eşinden olan kızıdır. Halit’in çocuklarının en büyüğü ve çok iyi bir abladır. Her zaman babasının bütün eşlerini kıskanmıştır. Bugüne kadar hiç aşık olmamıştır ve içten içe evde kaldığına inanmaktadır.” Dizide Zehra karakterini canlandıran oyuncu ise Şafak Pakdemir’dir. Şafak Pakdemir hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yasak Elma Zehra Kimdir? (Şafak Pekdemir Yaşı Boyu Sevgilisi)

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 174 cm boyunda 54 kg ağırlığındadır. Ela gözlü oyuncu ikizler burcudur. Şafak Pekdemir Nevşin Mengü’nün kardeşi avukat Burak Mengü ile 2017 yılında evlendi. Aslen Çerkez olan oyuncu çok kültürlü bir ailede büyümüştür. Oyunculuk öncesi müzik ve şan eğitimleri almıştır. Üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünde almıştır.

Şafak Pekdemir, yapı itibarıyla endişeli ve heyecanlı bir yapıya sahiptir. 8 yıl Galatasaray’da profesyonel olarak voleybol oynayan oyuncu bağlarının kopması sonrası sakatlanmış ve voleybolu da bırakmıştır. Oyuncu olmasaydı sporcu olabileceğini söyleyerek masa başı işlerde çalışmayacağını söylüyor. Anne ve babası ile arkadaş gibi olduklarını söyleyen oyuncu ailesini çok sevdiğini söylüyor. Gezmeyi çok seven oyuncu planlı bir şekilde gezi yapıyor.

[mavitext]Yasak Elma Yıldız Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Şafak Pekdemir Voleybol dışında yürümeyi çok seviyor. Özellikle Kabataş Sahili ve Galatasaray civarında yürümeyi çok seviyor. İyi yemek yapamayan oyuncu menemen bile yapamıyor. İlişkilerde ise ortak bir payda da buluşmak gerektiğine inanıyor. Oyuncu 2009 yılında Sadist isimli kısa filmde oynadı. 2010 yılında Türk Malı isimli dizide Zehra karakterini canlandırdı. 2012 yılında ise TRT ekranlarında yayınlanan Leyla ve Mecnun isimli dizide Nisan karakterini canlandırdı.

Şafak Pekdemir 2011 yılında Şüphe isimli dizide Aslı Demircan karakterini canlandırmıştır. Oyuncu özellikle İncir Reçeli 2 filminde göstermiş olduğu performans ile takdir topladı. Filmde Gizem karakterini canlandırmıştır. 2015 yılında ise Asla Vazgeçmem isimli dizide Aslı karakterini canlandırmıştır. 2017 yılında Deli Aşk filminde Zeynep karakterini canlandırmıştır. Oyuncuya Yasak Elma dizisinde başarılar dileriz.

[saritext]Yasak Elma Nerede Çekiliyor? Tıklayınız![/saritext]

Yasak Elma Şafak Pekdemir Videosu

Etiketler: yasak elma zehra gerçek adı yasak elma zehra kim yasak elma zehra oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL