Yasak Elma’da Şok Ayrılık! İki Başrol Oyuncusu Diziye Veda Ediyor!

Sadece hikaye ve kadrosu ile değil aynı zamanda sete yaşananlarla da gündemden düşmeyen Yasak Elma’dan bir şok haber daha geldi. Dizinin iki başrol oyunsunun projeye veda edeceği bilgisi kulislere düştü. Peki bu iki başrol isim kim? Gerçekten diziden ayrılacaklar mı?

Geçtiğimiz aylarda sette yaşanan taciz olayı ile gündeme gelen ve hakkında bir çok haber yapılan dizi 3. Sezon onayını aldı. Talat Bulut ve bir set çalışanı arasında yaşanan taciz olayı mahkemeye kadar uzanmıştı. Bu olay ikinci bir tartışmanın da fitilini ateşlemişti.

Talat Bulut ve Şevval Sam arasındaki gerginlik, taciz olayının önüne geçti. Olaylar ara ara ayyuka çıksa da şuan için ortamın durulduğu biliniyor. Tabi 3. Sezon onayını alan diziden bir şok haber daha geldi. Dizinin iki başrol oyuncusu Onur Tuna ve Sevda Erginci’nin yeni sezonda dizide yer almayacağı söyleniyor. İki başarılı başrol oyuncu gerçekten ayrılacak mı, neden?

Yasak Elma Zeynep ve Alihan diziden ayrılacaklar mı?

Dizide hikayeleri biten Onur Tuna(Alihan) ve Sevda Erginci(Zeynep)’nin 3. Sezonda dizide yer almayacağı diziye dahil olan yeni oyunculardan da belli oldu. Diziye Nesrin Cavadzade ve Ege Kökenli diziye dahil olmuştu. Dizinin yeni hikaye ve yeni oyuncularla 3. Sezona devam edeceğinin sinyalleri de bu şekilde verilmiş oldu.

Yasak Elma Alihan diziden ayrılacak mı, ayrıldı mı gibi sorular ne yazık ki bizlere de geliyor. Hem email yoluyla hem de sosyal medya hesaplarımızdan yoğun bir soru yağmuruna tutulduk. Özellikle Zeynep hayranları, Zeynep’in Yasak Elma’ya veda edip etmeyeceğini soruyorlar.

Yani Alihan ve Zeynep karakterleri Yasak Elma’dan ayrılacaklar. Zaten ateş olmayan yerden duman tütmez derler. Set ve kanal ekibi ile görüşülmüş ki böyle bir haber kulislere düştü. Oyunculara yeni projelerinde başarılar dileriz.