Yasak Elma’nın Selin’i Aylin Veziroğlu Kimdir?

Yasak Elma’nın Selin’i Aylin Veziroğlu Kimdir?

Yazar: Emre Yasak Elma

Aşk ve Dram türünde Fox’ta yayınlanan Yasak Elma yeni sezon açılışını yaptı ve kadrosundaki yeni yüzler dikkatlerden kaçmadı. Güzelliği ile izleyicilerin ilgisini çeken Selin karakteri merak edilen karakterlerden birisi oldu. Yasak Elma Selin kimdir, oynadığı diziler neler, sevgilisi var mı ve dahası yazımızın devamında…

Yıldız’ın hamile olarak yalıya gelmesi ile tüm dengeler bozulmuştur. Şahika’nın planları da sekteye uğramıştır. Şahika Yıldız ve bebeğinden kurtulmak için her şeyi yapacaktır. Güzelliği ile dikkat çeken Selin karakteri de diziye dahil olmuştur. Selin karakterini canlandıran oyuncu Aylin Veziroğlu’dur.

Aylin Veziroğlu, Kocaeli doğumludur. 2018 yılı yapımı Prangalı Yarim isimli sinema filmi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Genç bir yetenek olduğu için hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Sektörde henüz yeni bir oyuncudur. Yasak Elma dizisi onun ilk dizi tecrübesi olacak. Aylin Vezir oğlu ile ilgili zor da olsa edindiğimiz bazı bilgileri sizlerle paylaşalım.

Aylin Veziroğlu sektörde yeni olduğu için çok fazla bilgi yok. Lise eğitimi sonrası Üniversite eğitimi için İstanbul’a gelmiş. Burada kendisini oyunculuk üzerine eğitmiş ve Tiyatro Kasabası isimli akademide oyunculuk eğitimi almıştır. Kocaeli doğumlu olan güzel oyuncu Yasak elma dizisi Selin rolü ile ilk dizi tecrübesi yaşamakta. Dizide nasıl bir rolde olacak, kim için diziye dahil oldu, yan karakter mi yoksa hikayeyi etkileyebilecek mi?

Selin Karakteri Aylin Veziroğlu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Aylin Vezir oğlu 1997 yılında İzmit/Kocaeli’nde doğmuştur. Ailesi gibi tiyatrocu olma hayali olan Aylin Veziroğlu, Kocaeli’nde Tabib Odası’nda tiyatro kursuna gitmiş ve akabinde tiyatro Kasabası isimli akademide oyunculuk eğitimine devam etmiştir. Sevgili Doktor isimli tiyatro oyununda oynamıştır. Oynadığı tiyatro oyunlarına 2018 yılında bir de sinema filmini eklemiştir. Prangalı Yarim isimli sinema filmi ile bir anda dikkatleri üzerine çekmiştir.

Yasak Elma Selin kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı, sevgilisi var mı gibi soruların cevabını yakın zamanda sizlerle paylaşmaya devam edicez. Bizi takip etmeye devam edin. Yasak Elma dizisinde Selin karakterini canlandıran oyuncu Aylin Veziroğlu hakkında detaylar dizide yer aldıktan sonra kulislere düşecektir. En doğru bilgileri en hızlı şekilde sizlere ulaştıracaz. Sizlerde yeni oyuncu hakkında detayları yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yasak Elma Yeni Bölümde Neler Olacak?

Yıldız’ın hamile olarak yalıya dönmesi, Şahika’nın kurduğu planı alt üst eder. Şahika, Yıldız ve bebeğinden kurtulmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Yıldız bebeğinin geleceği için evde gördüğü kötü muameleye katlanmak zorundadır. Kaya yeni hayatını yoluna koymaya çalışırken Leyla ile tanışır. Leyla, Kaya’nın hayatına beklemediği sürprizlerle girecektir.

Etiketler: yasak elma oyuncuları yasak elma selin kim yasak elma yeni karakterler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL