Yasemin Şeftali Ve Mehmet Dinçerler Sevgili Mi? Mehmet Dinçerler Kim?

Yasemin Şeftali Ve Mehmet Dinçerler Sevgili Mi? Mehmet Dinçerler Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

İdo Tatlıses ile olan birlikteliğini kısa bir süre önce sonlandıran Yasemin Şeftali ile ilgili bomba bir iddia ortaya atıldı. Yasemin Şeftali ve Mehmet Dinçerler arasında yeni bir aşkın başladığı konuşuluyor. Peki İdo Tatlıses’in eski sevgilisi Yasemin Şeftali Ve Mehmet Dinçerler gerçekten sevgili mi? Aşk mı yaşıyor? 

Daha önce oyuncu Hande Erçel ile uzun bir birlikteli yaşayan Mehmet Dinçerler instagram hesabından bir fotoğrafını paylaştı. Ve Yasemin şeftali fotoğrafın altına kalp emojisi koydu. Takipçilerinin gözünden kaçmayan bu ayrıntı çiftin arasında yeni bir aşkın başladığı yönünde yorumlanmasına neden oldu.

Konuyla ilgili net bir bilgi henüz yok. Fakat Mehmet Dinçerler’in de Yasemin Şeftali’yi etiketliyerek yorumuna yanıt vermesi iddiaları daha da güçlendirdi. Fakat Yasemin Şeftali’nin yeni bir ilişkiden çıktığını düşünürsek bu iddiaların asılsız olduğunu söylemek mümkün.

Mehmet Dinçerler ve Yasemin Şeftali’nin sadece arkadaş olduklarını söyleyebiliriz.

Mehmet Dinçerler kim? 

29 yaşındaki Mehmet Dinçerler daha önce verdiği bir röportaj da aşkla ilgili şu sözleri söyledi.  “Hayatıma girecek kişinin yaşam tarzının bana uyması gerekiyor. Bir kadının duruşuna, zekasına, fikirlerine aşık olurum. Fiziksel ve tensel aşk geçicidir. Sevilmediğimi hissettiğim an giderim. Artık evlenmek istiyor ve bir an önce baba olmanın hayalini kuruyorum” Bir süre önce Hande Erçel ile aşk yaşayan genç iş adamının 150 bin takipçisi bulunuyor.

Etiketler: mehmet dinçerler kim yasemin şeftali mehmet dinçerler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL