Yaşım Kaç Yarışması Nasıl Başvuru Yapılır? Yaşım Kaç Telefon Numarası Whatsap Hattı

Yaşım Kaç Yarışması Nasıl Başvuru Yapılır? Yaşım Kaç Telefon Numarası Whatsap Hattı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarının yarışma programlarının ardı arkası kesilmiyor. Bazı programları tutulmayan Kanal D istikrarlı bir şekilde yeni yarışmalarla yoluna devam ediyor. Yaşım Kaç programı yeni sezona damga vuracak yarışmalar arasına gireceği şimdiden belli oldu. İzleyiciler ise Yaşım Kaç yarışmasına nasıl başvurulur, yarışma formatı nasıldır, kimler yarışmaya gidebilir gibi konuları merak edince biz de bu konuda kısa bir bilgilendirme yazısı yazdık.

Yaşım kaç yarışmasının büyük ödülü tam 500 bin lira Yaşım kaç yarışması Kanal D’de fragmanı yayınlanır yayınlanmaz izleyiciler merak dolu gözlerle Yaşım kaç yarışmasının hangi günler yayınlanacağını odaklandı. pazar akşamı izleyici karşısına geçecek olan yeni yarışma yaşım kaç Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Yaşım kaç Yarışması başvuru şartları başvuru formu ise yarışmaya katılmak isteyen izleyicilerin kısa sürede ulaşabileceği şekilde. Ben insan sarrafıyım diyorsanız, Karşımdakinin yaşını benden daha iyi Hiç kimse tahmin edemez diyorsanız, para kazanmaya hazır olun. Yarışmacılarımız ın karşısındaki yarışmacının yaşını tahmin ederek tam 500 bin lira kazanacağı Yaşım kaç yarışması pazar akşamı saat 20 de ilk bölümü ile izleyici karşısına geçecek.

Yaşım kaç yarışması sunucusu ise Behzat Uygur dur Behzat Uygur. 1963 yılında Kilis’te dünyaya gelmiştir işi Çiğdem Uygur ile birlikte iliklerinden Nejat Uygur dünyaya gelmiştir. tiyatro dizi Sinema oyuncusu olan Nejat Uygur Aynı zamanda sunuculuğun da başarılı bir şekilde üstesinden gelmektedir. Beykent Üniversitesi’nde tiyatro sanatı dersleri vermektedir. Şimdi ise Kanal D’ye Yaşım kaç yarışması sunucusu olarak hayran hayran kitlesini arttırmayı düşünüyor.

Yaşım Kaç Yarışması nasıl başvuru yapılır Başvuru formunda neler var ayrıntılı bilgi için yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular için yorum kısmından bize yazabilir istediğiniz sorunun cevabını alabilirsiniz. Yarışmaya başvurmak isteyen izleyicilere yorum kısmından attığı mesaja karşılık olarak ne yapması gerektiği yazılacaktır. Ayrıntılı bilgi için yorum kısmından istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Etiketler: yaşım kaç başvuru formu yaşım kaç başvuru katılım yaşım kaç formatı nasıldır yaşım kaç hangi günler yayınlanacaktır yaşım kaç nasıl başvurulur


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL