Yemekteyiz 1 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları!

Yemekteyiz 1 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları!

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarının ilgiyle izlenen ve her hafta reytinglerde yükselme yaşayan yarışma programı Yemekteyiz bu hafta da ilgiyle takip ediliyor. Geçen hafta zaman zaman gerilimlerin yaşandığı yarışmayı ünlü sunucu ve oyuncu Onur Büyüktopçu sunuyor. Yarışmada her hafta 5 yarışmacı haftanın 5 . gününe dağılıyor. Her gün bir yarışmacı belirlediği menüyü arkadaşlarına sunuyor. Yemek sonrası diğer yarışmacılar ve Onur Büyüktopçu puan veriyor. En yüksek puanı alan yarışmacı 10 bin liranın sahibi oluyor. Peki 1 Aralık haftası yarışmacıları kim? Bu hafta hangi yarışmacı kazandı? Tüm bu bilgiler yazımızda..

Yemekteyiz 1 Aralık  Haftanın Yarışmacıları!

Tuna Turhan Kimdir?

Tuna Turhan Tarih öğretmenidir. 38 yaşında bekar ve tek başına yaşıyor. Aslen İskenderunlu olan yarışmacı, bitkiler ve hayvanlarla uğraşmayı seviyor. Tiyatroya gitmeyi ve yemek yapmayı çok seviyor.

Cemre Uyanık Kimdir?

25 yaşında bekar ve ailesi ile yaşıyor. Turizimci olan yarışmacı aslen Balıkesirli ve basket oynamayı ve uyumayı çok seviyor. Kendini soğuk kanlı bir olarak nitelendiriyor.

[pembetext]Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Merak Ettiniz mi?[/pembetext]

Gül Ören Yeter Kimdir?

45 yaşında evli ve 2 çocuğu var. Aslen Malatyalı, gezmeyi ve insanlarla konuşmayı çok seviyor. Ev hanımıdır. Kendini açık sözlü biri olarak tanımlıyor.

Dağcan Turan Kimdir?

35 yaşında bekar ve annesi ile birlikte yaşıyor. Aslen İstanbullu olan yarışmacı ses, müzik sistemleri üzerinde bir firamsı bulunuyor. Seyehat etmek, balık tutmak en sevdiği hobilerden.

Seher Türker Kimdir?

Aslen Gaziantepli olan Seher Türker 36 yaşında ve 2 yıllık evlidir. 1 yaşında kızı bulunuyor. Mobilya ve Elektirik sektöründe satış ve pazarlama uzmanı olarak çalışmıştır.

Yemekteyiz 1 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz 1 Aralık Haftanın finali kazanan yarışmacı henüz belli olmadı. Yarışmacılar menülerini yapıp aldıkları puanlar hesaplandıktan sonra 1 Aralık cuma günü belli olacak. Belli olduğunda buradan açıklayacağız. Sizce bu hafta hangi yarışmacı birinci olur? 

Bu hafta 2 birinci çıktı. Bu hafta Cemre ve Gülören hanımlar birinci oldu.

Haftanın Birincileri:

Yemekteyiz 1 Aralık Fragmanı!

Etiketler: yemekteyiz 1 aralık haftanın finali kim kazandı yemekteyiz 1 aralık haftanın yarışmacıları yemekteyiz 1 aralık kim kazandı yemekteyiz cemre uyanık kimdir yemekteyiz dağcan turan kimdir yemekteyiz gül ören yeter kimdir yemekteyiz seher türker kimdir yemekteyiz tuna turhan kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL