Yemekteyiz 1 Şubat Cuma Kim Kazandı? Puanlar ve Sıralama

Yemekteyiz 1 Şubat Cuma Kim Kazandı? Puanlar ve Sıralama

Yazar: Emre Yemekteyiz

Onur Büyüktoçu’nun sunumu ile TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan yemek programında haftanın finali geldi. 1 Şubat Cuma günü ekranlara gelen bölüm sonunda hangi yarışmacı birinci oldu.

5 farklı yarışmacı haftanın 5 gününde evlerini diğer yarışmacılara açıyorlar. Her yarışmacı kendi günü için bir menü belirliyor ve zamana karşı yarış da başlıyor. Sadece yemek yapmak önemli değil alışverişten yemek yapımına kadar her şeyi süresi içerisinde yapmak önemli.

Başak Tosun ev hanımı, Fikret Şahin ses sanatçısı, Elif Çoban çalışmıyor, Hamit Tunç Aşçı ve son olarak Seren Öztürk ev hanımı Yemekteyiz’in bu haftaki yarışmacılarıydı. İlk gün yarışmacısı Başak hanım toplamda 13 puan aldı. (Seren 6, Elif 2, Hamit 3, Fikret 2)

29 ocak yarışmacısı Fikret Şahin 14 puan aldı. (Elif 3, Hamit 4, Başak 3 ve Seren 4) Her yarışmacıdan ortalama bir puan alan Fikret Bey günün sonunda haftanın birincisi idi. Tabi diğer günlerin yarışmacılarının aldıkları puanlarda çok önemliydi. 3. Gün yarışmacısı Elif Çoban ise diğer yarışmacılardan toplamda 9 puan aldı.(seren 4, başak 2, Fikret 2 ve Hamit 1)

31 ocak perembe günü yarışan Hamit Tunç ise aşçı olmasının verdiği özgüvenle yarıştı. Hamit yarışmacılardan toplamda 15 puan aldı. (Fikret 5, Seren 2, Elif 3, Başak 5) 1 Şubat Cuma günü yarışan yarışmacının puanlarını göz ardı edersek şuan için haftanın birincisi aldığı 15 puanla Hamit bey oluyor. Ancak 1 Şubat Cuma günü yarışan Seren Öztürk’ün puanları çok önemli.

Etiketler: Yemekteyiz 1 Şubat Cuma Kim birinci oldu Yemekteyiz 1 Şubat Cuma Kim Kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL