Yemekteyiz 10 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları Kim?

Yemekteyiz 10 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları Kim?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında yayınlanan program Yemekteyiz Onur Büyüktopçu sunuculuğunda devam ediyor. 6 Kasım bu haftanın yarışmacılarını öğreneceğimiz programda her hafta en az bir yarışmacı yarışmayı biricilikle bitirip 10 bin liranın sahibi oluyor. Yarışmada 5 yarışmacı yarışırken her gün bir yarışmacı kendi menüsünü arkadaşlarına sunuyor. Arkadaşları puan verdikten sonra Onur Büyüktopçu’da 10 üzerinde bir puan veriyor. Böylece Cuma günü büyük finalde kazanıyor. Bazen puanlar eşit olursa 2 birinci çıkıyor. Onlarda 10 bin lirayı paylaşıyor. Peki 10 Kasım haftası yarışmacıları kim? Haftayı en yüksek puanı alarak kim kazandı? Tüm bu bilgiler yazımızda sizlerle..

Yemekteyiz 10 Kasım Haftanın Yarışmacıları Kim?

Dilara Yalazangil Kimdir?

27 yaşında ve evli Lojistik firmasında müşteri temsilcisi olarak çalışıyor. Aslen Malatyalı olan yarışmacı, Açıköğretim Üniversitesi Lojistik Bölümünde okuyor.

Aytaç Arslan Kimdir?

33 yaşında ve bekar olan yarışmacı, aslen Giresunlu’dur. Dijital Sanat Yönetmenliği yaparak ekmeğini kazanıyor. Yarışmacı Berlinde Grafik Tasarım Bölümü okudu.

Esma Sapmaz Kimdir?

28 yaşında ve bekar olan yarışmacı Sınıf Öğretmenliği yapıyor. Aslen Konyalı’dır. Uşak Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezundur.

Ayşe Tokgöz Kimdir?

Aslen Düzceli olan yarışmacı 36 yaşındadır. Marmara Üniversitesinden mezun olan yarışmacı Ana Sınıfı Öğretmenliği yapıyor.

Uğur Gümüş Kimdir?

32 yaşında ve bekar olan yarışmacı Marmara Üniversitesi Sağlık Biriminden mezun olan yarışmacı Anestezi Teknikeri’dir. Memleketi Tokat’tır.

Yemekteyiz 10 Kasım Haftanın Kazananı Kim Oldu?

Yemekteyiz 10 Kasım haftanın kazanı cuma günü verilecek son puanlarla belli olacak. Buradan kimin kazandığına ulaşabilirsiniz. Siz hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

Haftanın Birincisi Ayşe Hanım oldu.

Etiketler: yemekteyiz 10 kasım kim kazandı yemekteyiz ayşe tokgöz kimdir yemekteyiz aytaç arslan kimdir yemekteyiz dilara yalazangil kimdir yemekteyiz esma sapmaz kimdir yemekteyiz haftanın kazananı kim yemekteyiz uğur gümüş kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL