Yemekteyiz 11 Mayıs Cuma Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Kim?

Yemekteyiz 11 Mayıs Cuma Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yemekteyiz

Tv8’in sevilen yarışma programı Yemekteyiz yeni haftasında Yen’i yarışmacılarla izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Kimi zaman tansiyonun yükseldiği kimi zaman Onur Büyüktopçu’nun müdahalesiyle ortamı yumuşattığı bir haftanın daha sonuna gelindi. İnişli çıkışlı bir haftanın ardından 11 mayıs cuma haftanın kazananı kim oldu? 11 mayıs Yemekteyiz birincisi kim?

Haftanın ilk günü yarışmacılar Murat beyin evine konuk oldular. Usta bir aşçı Ve şef olan Murat bey rakiplerinin ağır eleştirilerine mağruz kaldı. Ve günün sonunda yapılan puanlamada 15 puan aldı.

Haftanın 2. Gün yarışmacısı Nevin hanımın yemekleri Murat Bey tarafından çok lezzetsiz bulundu. Özellikle çorbasını salçayla yaptığını iddia ederek Nevin hanıma inanmadı. Hiç bir yemeği beğenmediğini söyleyen Murat bey günün sonunda Nevin hanıma sadece 1 puan verdi. Nevin hanım toplamda 18 puan aldı.

3. Gün  yarışmacısı Nurcan Hanım hatanın en iyi menülerinden birini hazırlamıştı. Genel olarak bütün yemekleri rakipler tarafından beğenildi. Fakat Nurcan hanımın, yemeğin yağlı olduğunu söyleyen Nevin hanıma yaptığı davranış herkes tarafından yadırgandı. Murat bey ise Nurcan hanımın yemeklerini çok beğendiğini söyleyerek finalde 2 puan verdi. Anthony bey 7 puan Nevin ve Seda hanım 5 er puan verdi. Günün sonunda toplam 19 puan aldı.

4. Gün yarışmacısı Anthony Bey farklı bir menüyle yarışmacıların karşısına çıktı. Murat bey Anthony bey dahil olmak üzere herkesin sınırlanırını zorladı. Masada sık sık gergin dakikalar yaşandı. Özellikle Murat bey ve Nevin hanım arasında sesler sık sık yükseldi.  Anthony bey günün sonunda. 16 puan aldı.

Haftanın son yarışmacısı Seda hanım oldukça iddialı bir menüyle konuklarını karşıladı.

Haftanın sonunda kazanan isim Onur beyin puanıyla birlikte Nurcan Hanım oldu.

Etiketler: Yemekteyiz 11 mayıs cuma kim kazandı Yemekteyiz 11 mayıs haftanın kazananı kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL