Yemekteyiz 12 Ocak Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 12 Ocak Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yemek programı Yemekteyiz Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile devam ediyor. 12 Ocak haftası yeni yarışmacılar ve yeni menüleri ile devam eden yarışmada zaman zaman gerginlikler olsa da Onur Bey’in zamanında müdahaleleri ile gerginlikler anında son buluyor. Yarışmada merak edilen konuların başında 12 Ocak haftanın finalinde kim kazandı? Bu haftanın yeni yarışmacıları kim? Tüm bu bilgiler ve haftanın kazanan yarışmacısını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 12 Ocak Haftanın Yarışmacıları

Melike Özüer Kimdir?

Melike Özüer, 21 yaşında ve Tıbbı sekreter. Bekar ve ailesi ile yaşıyor. Aslen Mardinli olan yarışmacı, alışveriş yapmayı ve Beşiktaş maçlarına gitmeyi çok seviyor.

[saritext]Yemekteyiz 5 Ocak Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Ömür Karaman Kimdir?

25 yaşındaki Ömür Karaman evli ve aslen Trabzonlu’dur. Su Ürünleri Mühendisi olan yarışmacı gazetelerde sosyal yaşam üzerine köşe yazarlığı yapıyor.

Sevda Karabunar Kimdir?

Aslen Arnavut olan yarışmacı 47 yaşında evli ve 3 çocuk sahibidir. Bowling ve bilardo oynamayı aksiyon filimleri izlemeyi çok seven yarışmacı kendini inatçı biri olarak tanımlıyor.

[pembetext]Yemekteyiz Değişen Kurallar Neler? Tıklayınız![/pembetext]

Uğur Demiroğlu Kimdir?

54 yaşında emekli olan Uğur Demiroğlu boşanmış ve 2 kız çocuk sahibidir. Aslen Ordulu’dur. Fanatik Fenerbahçeli olan yarışmacı, balık tutmayı, doğa yürüyüşlerini seviyor.

Sumru Ahmet Kimdir? 

Londra doğumlu olan yarışmacı Sumru hanım, 55 yaşında boşanmış ve 2 erkek çocuk sahibidir. Turizimci olan yarışmacı milli Eskirim şampiyonudur. Yüzme, tenis ve yürüyüş yapmak hobileri arasında yer alırken dünyaya pembe gözlüklerle bakmayı seviyor.

Yemekteyiz 12 Ocak Haftanın Finali Kim Kazandı?

Tv 8 ekranlarının sevilen programı Yemekteyiz 12 Ocak haftanın finali ve haftanın yarışmacıları ile devam ediyor. Geçen hafta Azize Hanım’ın birinci olduğu yarışmada 12 Ocak haftanın finali kim kazandı merak konusu oldu. Tüm bu gelişmeler hakkındaki bilgiyi yarışma birincisi açıklandığında sayfamızda bulabilirsiniz. Sizin bu hafta favori yarışmacınız kim? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yemekteyiz 12 Ocak Cuma kazanan yarışmacı 24 puanla Sevda Hanım oldu.

[mavitext]Yemekteyiz 23 Şubat Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

[mavitext]Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: yemekteyiz 12 ocak haftanın finali kim kaç puanla kazandı yemekteyiz 12 ocak haftanın yarışmacıları yemekteyiz 12 ocak kim kazandı yemekteyiz melike ömür yemekteyiz sevda uğur kim yemekteyiz sumru ahmet kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL