Yemekteyiz 13 Ekim Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz 13 Ekim Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında hafta iç her gün yayınlanan Onur Büyüktopçu’nun sunduğu yarışma programı Yemekteyiz tüm heyecanı ile devam ediyor. 5 yarışmacının her gün bir birinden farklı menü hazırladığı programda yarışmacılar birbirine verdiği puanlara ek Onur Büyüktopçu’nun da puanı eklenmesiyle haftanın birincisi seçiliyor.

Haftanın son gününde Yasemin Hanım yarışıyor ve ilk olarak Dalyan Köfte, Lazanya, Salata hazırlıyor. 30 yaşında evli olan Yasemin hanım yemek yapmayı seviyor. Yarışmada, Metin Bey, Emine Hanım, Deniz Hanım ve Umut Bey yarışıyor. Bu dört yarışmacıdan birisi haftanın birincisi olacak ve 10 bin liralık ödülü kazanacak.

Yemekteyiz Haftanın Finali Kim Kazandı?

Bu hafta kazanan henüz açıklanmadı. 13 Ekim kazananı belli olduğunda sizlerle paylaşacağız. Bizim favorilerimiz Emine hanım ve Metin Bey oldu. Sizce bu hafta kim kazanacak? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Yemekteyiz Metin Bey:

Yemekteyiz Emine Hanım:

Onur Büyüktopçu, 13 ekim günü kazananını açıklıyor. Deniz hanımın puanı: 8, Umut beyin puanı: 10, Emin Hanıma: 7, Metin Beye: 6 Yasemin Hanımın puanı: 5 oldu. Burada program sunucusunun puanı önem kazanıyor.

Onur Beyin puanlaması: Yasemin Hanım: 10, Deniz Hanım: 12, Metin Bey: 12, Emine Hanım: 13 Umut Bey: 17

Haftanın birincisi:

Yemekteyiz Programı 30. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: yemekteyiz 13 ekim haftanın finali yemekteyiz 13 ekim kazananı kim oldu yemekteyiz deniz hanım yemekteyiz emine hanım yemekteyiz metin bey yemekteyiz onur bey yemekteyiz yasemin hanım yemkteyiz umut bey


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL