Yemekteyiz 15 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 15 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8ekranlarında yayınlanan yarışma programı Yemekteyiz Onur Büyüktopçu sunumu ile devam ederken yarışmaya her hafta yeni yarışmacılar dahil oluyor. Yarışmacılar birbirinden güzel yemekler hazırlayıp en yüksek puanı almaya çalışıyorlar. Her hafta Cuma günü haftanın finalinde en az bir yarışmacı 10 bin liranın sahibi oluyor. İki birinci çıkarsa ödülü paylaşıyor. Peki 15 aralık haftanın finalinde kim kazandı? Haftanın yarışmacıları kim? Yazımızda..

Yemekteyiz 15 Aralık Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz Merve Toplay Kimdir?

40 yaşında ve bekar. Aslen İstanbullu olan yarışmacı yüzme eğitmenliği yapıyor. Erkek arkadaşı ve köpeği ile vakit geçirmeyi çok seviyor. Kendini mesafeli ve soğuk biri olarak tamamlıyor.

Yemekteyiz Utku Deniz Kimdir?

28 yaşındaki bekar ve aslen Bursalıdır. Mesleği aşçılık. Seyahat etmeyi, Gastronomi turları yapmayı ve yüzmeyi çok seven yarışmacı mutfakta çok sinirlidir.

[mavitext]Yemekteyiz 1 Aralık Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz Semra Karan Kimdir?

41 yaşında ve ev hanımıdır. 20 yıldır evli olan yarışmacının bir tane kızı var. Aslen İstanbullu olan yarışmacı boş zamanlarında spor yapmayı seviyor. Kendisini hayatı çok sallamayıp anı yaşayan biri olarak nitelendiriyor.

Yemekteyiz Mehmet Gülen Kimdir?

54 yaşındaki Mehmet Gülen aslen Zonguldaklı ve bir kızı var. Elektronik Mühendisi olan yarışmacı yılın 8 ayını teknesine geçiriyor. Ayrıca klasik arabalara meraklı ve sakin biridir.

[mavitext]Yemekteyiz 8 Aralık Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz Yasemin Kaya Kimdir?

Aslen İzmirli olan Yasemin Kaya 33 yaşında 1 oğlu var. Proje Denetmenliği yapan yarışmacı boş zamanlarında Ebru Sanatı ile ilgileniyor. Köpeği ile uzun yürüyüşler yapmaktan mutluluk duyuyor.

Yemekteyiz 15 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz 15 Aralık Haftanın Finalinde kazanan yarışmacıyı belli olduğunda açıklayacağız. Geçen hafta çok heyecanlı geçen yarışmada Alev hanım ve Elena hanım finale kalmış ve Alev hanım kazanmıştır. Bu hafta 15 Aralık Cuma Haftanın Finali’nde hangi yarışmacı kazanacak? Haftanın büyük ödülünü kim alacak? Tek bir yarışmacı mı yoksa 2 ve daha fazla yarışmacı mı birinci olacak?

Haftanın Birincisi 30 puanla Yasemin Hanım oldu. Utku ve Semra Hanım ise 2. oldu.

[mavitext]Yemekteyiz Dış Ses’i Merak Ettiniz mi? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz 15 Aralık Haftanın Finali Fragmanı

Etiketler: yemekteyiz 15 aralık cuma büyük ödül yemekteyiz 15 aralık kim kazandı yemekteyiz mehmet gülen kimdir yemekteyiz merve toplay kimdir yemekteyiz semra karan kimdir yemekteyiz utku deniz kimdir yemekteyiz yasemin kaya kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL