Yemekteyiz 16 Mart Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Yemekteyiz 16 Mart Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Yemekteyiz tüm heyecanı ile devam ederken yarışmanın sunucusu Onur Büyüktopçu yeni hafta da yeni yarışmacılarla izleyici karşısında olacak. Peki 16 Mart Cuma günü Yemekteyiz haftanın finalinde kim kazandı? Kim birinci oldu? tüm bilgileri ve haftanın yarışmacılarını yazımızında devamında bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 16 Mart Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz İman Dumrul Kimdir?

38 yaşında evli ve 4 çocuk babası ve 1 torun sahibi olan İman Dumrul’un memleketi Iğdır’dır. Moda Tasarımcısı olan yarışmacı, piknik yapmayı, arkadaşları ile şarkı söylemeyi çok seviyor. Menüsüne çok güvenen yarışmacı iddialı olduğunu ve her şeyin çok güzel olacağını söylüyor. Menüsünde; mercimek çorbası, kıymalı cevizli börek, mevsim salatası, lepeli sulu köfte, bulgur pilavı ve revani tatlısı bulunmaktadır.

Yemekteyiz Meriç Demir Kimdir?

21 yaşındaki Meriç Demir bekardır. Bulgaristan göçmeni ve Paramedik olarak çalışmış ancak şimdi çalışmıyor. Bisiklet ve araba kullanmak, fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşmak hobilerinden bazılarıdır.

Yemekteyiz Refik Deniz Kalafat Kimdir?

23 yaşında, öğrenci ve bekar olan Refik Deniz Kalafat, aslen Rizeli’dir. Kitap okumayı, şiir yazmayı, araba, motosiklet ve yatlarla ilgilenmeyi çok seviyor.

Yemekteyiz Nazan Güngörmüş Kimdir?

65 yaşındaki Nazan Güngörmüş 2 kız çocuğu sahibidir. Ev hanımı olan Güngörmüş aynı zamanda Sosyal Bilimler mezunudur. El işi, dikiş ve çiçekçilikle uğraşmak hobileri arasında yer alıyor.

Yemekteyiz Ayşe Sabite Aybars Kimdir?

41 yaşında evli ve 3 kız çocuğu sahibi olan Aybars, Reklam ve Satış Yönecisi’dir. Şu an çalışmıyor ve çocukları ile ilgileniyor. Yemek yapmayı ve doğayı çok seviyor.

Yemekteyiz 16 Mart Haftanın Finali Kim Kazandı Birincisi Kim Oldu?

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışması Yemekteyiz tüm heyecanı ile 16 mart haftasıda da devam ediyor. Bu hafta yayınlanan bölümlerde birbirinden ilginç yarışmacılar yer aldı. Gerginliklerin bitmediği haftada birinci olan yarışmacı ise merak edildi. 16 Mart Cuma haftanın birincisi henüz açıklanmadı. Açıklandığında yazımızda bulabilirsiniz. Bu hafta deneyimli yarışmacıların yanında yemek deneyimi az olan yarışmacılar da bulunuyor. Bakalım hangi yarışmacı kazanacak? Sizin favori bir yarışmacınız var mı? Bu konudaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Survivor 2018 12 Mart Kim Elendi? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz 16 Mart Haftanın birincisi Ayşe Sabite Aybars oldu.

Etiketler: yemekteyiz 16 mart haftanın finali kim kazandı yemekteyiz 16 mart kim birinci oldu yemekteyiz ayşe sabite aybars kimdir yemekteyiz iman dumrul kimdir yemekteyiz meriç demir kimdir yemekteyiz nazan güngörmüş yemekteyiz refik deniz kalafat kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL