Yemekteyiz 16 Şubat Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 16 Şubat Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Yemekteyiz kaldığı yerden devam ederken yarışmada yeni yarışmacılar yeni menüleri ile ekran karşısına geçiyorlar. Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile gerçekleşen programda yarışmacılar kıyasıya bir yarış içine giriyorlar. Yemekteyiz her hafta cuma günü büyük final ile ekranlara geliyor. Haftanın finalinde 10 bin liralık büyük ödülün sahibi ise merak konusu oldu. Yemekteyiz 16 Şubat haftanın yarışmacıları kim? Haftanın finalinde hangi yarışmacı büyük ödülün sahibi oldu? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 16 Şubat Cuma Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz Hüseyin Kılıç Kimdir?

43 yaşında ve 2 çocuk sahibidir. Muhasebe ve Satın Alma Sorumlusu’dur. Aslen Gaziantepli olan yarışmacı seyahat etmeyi, halk oyunları oynamak ve müziği çok seviyor.

Yemekteyiz Hasret Şehriban Kimdir?

27 yaşındaki Hasret Şehriban bekar ve abisi ile yaşıyor. Ağrı doğumlu olan yarışmacı, lider olmayı ve ilgi çekmeyi çok seviyor. Temizlik meraklısı ve titiz biri olduğunu söylüyor.

[mavitext]Hangi Dizi Ne Kadar Reyting Alıyor? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz Hilal Memiş Kimdir?

Aslen Giresunlu olan Hilal Memiş 25 yaşındadır. Mimar, bekar ve ailesi ile yaşıyor. Fitness yapmak, kitap okumak ve yüzmek en sevdiği aktivitelerdendir. Çok naif biri olmasına rağmen damarına basıldığında asla sessiz kalamayan biridir.

Yemekteyiz Can Kıraçcı Kimdir?

Bilgisayar Programcısı olan Can Kıraçcı 25 yaşındadır. Bekar ve ailesi ile birlikte yaşıyor. Memleketi Gaziantep’tir. Gezmek, farklı lezzetler denemek, fotoğraf çekmek hobileri arasında yer alıyor. Çevresi tarafından sevilen sıcak kanlı biri olduğunu söylüyor.

Yemekteyiz Filiz Palaz Kimdir?

50 yaşında olan Filiz Palaz finans uzmanı ve bir kız çocuğu sahibidir. Aslen Karabüklü olan yarışmacı adrenalin artırıcı sporlar ile uğraşmayı ve gezmeyi çok seviyor. Eleştiriyi seven ancak eleştirilmekten hoşlanmayan biridir.

Yemekteyiz 16 Şubat Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz 16 Şubat haftanın finalinde kazanan yarışmacı cuma günü belli olacak. Bu hafta birbirinden renkli yarışmacılar bulunuyor. Bakalım hangi yarışmacı daha iyi yemek hazırlayıp arkadaşlarından en yüksek puanı alacak. Sizin bu haftaki yarışmacılardan favori olarak gördüğünüz bir isim var mı? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yemekteyiz 16 Şubat Cuma Haftanın Finalinde kazanan isim Filiz Palaz oldu.

[saritext]Survivor 2018 Tam Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

Yemekteyiz Tanıtım Videosu

Etiketler: yemekteyiz 16 şubat kim kazandı yemekteyiz can kıraçcı kimdir yemekteyiz filiz palaz kimdir yemekteyiz hasret şehriban kimdir yemekteyiz hilal memiş kimdir yemekteyiz hüseyin kılıç kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL