Yemekteyiz 17 Aralık Ümran, Osman, Esra, Azize, Mehtap Kimdir?

Yemekteyiz 17 Aralık Ümran, Osman, Esra, Azize, Mehtap Kimdir?

Yazar: Emre Yemekteyiz

TV8’in sevilen yemek yarışması Yemekteyiz 17 Aralık-21 Aralık haftasına başladı. Yeni yarışmacılar ile evlerimize konuk olan yarışmanın yeni yarışmacılarını yakından tanıyalım.

Yemekteyiz Esra Alkan Kimdir?

Esra hanım, sigaotacı olarak yaşamına devam etmektedir. Esra Alkan 17 Aralık Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkıyor. Esra hanım gününde yoğurtlu yüksük çorbası, kuru dolma, mevsim salatası, söğürtme kebabı, şehriyeli pirinç pilavı ve muzlu magnolia yemeği ile misafirlerini ağırladı. Patlıcan yemeği biraz eleştiri aldı. PAtlıcan’ın tadını alamayan yarışmacılar Esra hanım’ı kızdırdı.

Yorumlar karşısında bir hayli üzülen Esra hanım Mehtap hanımın sert eleştirileri karşısında bir hayli zorlandı. Esra hanım 23 yaşında ve sigortacı. 3 aylık evli olan yarışmacı şuan çalışmıyor. Yemek yapmayı çok seven Esra hanım annesi kadar güzel yemek yaptığını söylüyor. Küçük yaştan beri yemek yapıyormuş.

Yemekteyiz Ümran Kimdir?

 

Yemekteyiz Osman Kimdir?

Yemekteyiz Azize Kimdir?

Yemekteyiz Mehtap Kimdir?

Etiketler: yemekteyiz azize karaköse kim yemekteyiz esra alkan kim yemekteyiz mehtap baycan kim yemekteyiz osman bora kim yemekteyiz ümran bilkay kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL