Yemekteyiz 17 Aralık Ümran, Osman, Esra, Azize, Mehtap Kimdir?

TV8’in sevilen yemek yarışması Yemekteyiz 17 Aralık-21 Aralık haftasına başladı. Yeni yarışmacılar ile evlerimize konuk olan yarışmanın yeni yarışmacılarını yakından tanıyalım.

Yemekteyiz Esra Alkan Kimdir?

Esra hanım, sigaotacı olarak yaşamına devam etmektedir. Esra Alkan 17 Aralık Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkıyor. Esra hanım gününde yoğurtlu yüksük çorbası, kuru dolma, mevsim salatası, söğürtme kebabı, şehriyeli pirinç pilavı ve muzlu magnolia yemeği ile misafirlerini ağırladı. Patlıcan yemeği biraz eleştiri aldı. PAtlıcan’ın tadını alamayan yarışmacılar Esra hanım’ı kızdırdı.

Yorumlar karşısında bir hayli üzülen Esra hanım Mehtap hanımın sert eleştirileri karşısında bir hayli zorlandı. Esra hanım 23 yaşında ve sigortacı. 3 aylık evli olan yarışmacı şuan çalışmıyor. Yemek yapmayı çok seven Esra hanım annesi kadar güzel yemek yaptığını söylüyor. Küçük yaştan beri yemek yapıyormuş.

Yemekteyiz Ümran Kimdir?

 

Yemekteyiz Osman Kimdir?

Yemekteyiz Azize Kimdir?

Yemekteyiz Mehtap Kimdir?

Yemekteyiz 17 Aralık Ümran, Osman, Esra, Azize, Mehtap Kimdir? (1 Yorum)

  1. Esra sen nasil igrenc kompleksli bir insansin???!!! Allah etrafindakilere sabir versin. Gercekten aciyorum onlara!! Tam bir KILSIN sen! Maydonozlu ayranmis!!! Saygisiz ve igrencsin. O kadar!