Yemekteyiz 17 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 17 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Onur Büyüktopçu’nun sunduğu yemek yarışması Yemekteyiz bu haftada yeni yarışmacılarla devam ediyor. Yemek programında 5 yarışmacı yarışırken yarışmacılar kendi hazırladıkları menüyü hazırlayarak arkadaşlarına ikram ediyorlar. Arkadaşları ve sunucunun verdiği puana göre en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın kazananı oluyor ve 10 bin liranın sahibi oluyor.

Yemekteyiz 17 Kasım Haftanın Yarışmacıları

Tuğba Sağgelen Kimdir?

34 yaşında evli ve bir kızı var. Aslen Tekirdağlı olan yarışmacı, doğum fotoğrafçılığı yapıyor. Plates, yüzme, kayak yapma ve göbek atma en sevdiği aktivitelerdendir.

Safiye Osmanoğlu Kimdir?

Aslen Taokatlı olan Osmanoğlu evli ve çalışmıyor. En büyük ilgi alanları, opera, sinema ve tiyatrodur. Haksızlığa asla tahammül edemiyor.

Gökhan Serbest Kimdir?

34 Yaşında bekar ve işletmecilik yapıyor. Aslen Makedonyalı’dır. Fanatik Fenerbahçeli olan yarışmacı bilgisayar oyunu oynamayı seviyor. Kendini eğlenceli, sempatik ve dobra biri olarak tanımlıyor.

Fatma Büyükünsal Kimdir?

Emekli Okul Öncesi öğretmeni olan yarışmacı 51 yaşında evli ve bir kızı var. Teni, yüzme ve platese ilgisi olan yarışmacı aslen Eskişehirli’dir. Kendisini pozitif, hayata iyi bakan biri olarak görüyor.

Tolga Bozok Kimdir?

22 yaşında bekar ve işletmecidir. Ailesi ile birlikte yaşıyor ve arabalar ve sporla ilgileniyor. Kendisini dürüst olarak tanımlayan yarışmacı agresif biridir.

Yemekteyiz 17 Kasım Haftanın Kazanını Kimdir?

Yemekteyiz 17 Kasım haftanın kazananı belli olmadı. Belli olduğunda buradan bilgi vereceğiz. Siz bu hafta hangi yarışmacının kazanacağını düşünüyorsunuz?

Haftanın Birincisi:

[mavitext]Yemekteyiz Kurallar Değişti? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz Haftanın Fragmanı

Etiketler: yemekteyiz 17 kasım haftanın finali kim kazandı yemekteyiz 17 kasım haftanın yarışmacıları yemekteyiz 17 kasım kim kazandı yemekteyiz fatma büyükünsal yemekteyiz gökhan serbest yemekteyiz safiye osmanoğlu yemekteyiz tolga bozok yemekteyiz tuğba sağgelen


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL