Yemekteyiz 19 Ocak Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 19 Ocak Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programı Onur Büyüktopçu ile bu sene izlenme olarak üst sıralara tırmanışını devam ettirmektedir. Onur Büyüktopçu’nun sunumunda devam eden yarışma programı Yemekteyiz’de yeni hafta da yeni yarışmacılar ile devam etmektedir. Bu hafta yeni yarışmacılar yeni menüler ile en yüksek puanı almaya çalışırken yarışmada yarışacak olan yarışmacılar ve 19 Ocak haftanın finalinde kazanan yarışmacı merak konusu oldu. Yemekteyiz 19 Ocak haftanın finali ve haftanın yarışmacılarını yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 19 Ocak Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz Özlem Yüksektepe Kimdir?

Özlem Hanım 36 yaşında evli ve 2 çocuk sahibidir. Memleketi Kayseri’dir. Yemek Bloggerı olarak çalışmaktadır. Psikoloji ile ilgili araştırmalar yapmayı seven yarışmacı korku filmleri izlemekten hoşlanıyor.

[pembetext]Yemekteyiz 12 Ocak Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

Yemekteyiz Aynur Çırak Kimdir?

Aynur Çırak 49 yaşında 30 yıllık evli 2 çocuk sahibi ve ev hanımıdır. Aslen Rizeli olan yarışmacı, kitap okumayı, altın günü yapmayı, örgü örmeyi seviyor.

Yemekteyiz Mehmet Çubuk Kimdir?

Mehmet Çubuk 38 yaşında işletmeci ve spor hocasıdır. Memleketi Diyarbakır’dır. Kendisini cesaretli ve işini bilen biri olarak tanımlıyor. Aynı zamanda sulu gözlü ve insanlara güvenen biridir.

[saritext]Yemekteyiz 5 Ocak Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Yemekteyiz Yağmur Onbaşı Kimdir?

Yağmur Onbaşı, 31 yaşında evli ve 3 çocuk sahibi, ev hanımıdır. Aslen Yozgatlı’dır. Hobileri arasında araba kullanmak, alışveriş yapmak, kuaföre gitmek yer alıyor.

Yemekteyiz Ali Arslantaş Kimdir?

Ali Arslantaş, 28 yaşında ve bekar olarak yaşıyor. Ailesi ile yaşayan yarışmacı bir sitede danışmandır. Memleketi Antalya’dır. Spor yapmak, sinemaya gitmek, türk sanat müziği söylemek ve yüzmek en sevdiği aktivitelerdendir. Dobra ve lafını esirgemeyen bir yapıya sahiptir.

Yemekteyiz 19 Ocak Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz 12 Ocak haftanın finalini Sevdanur Hanım kazanmıştı. Bu hafta ilk gün yarışmacısı olan Özlem Yüksektepe’nin evinde olan yarışmacılar arasında zaman zaman gerginlikler yaşansada genel olarak sakin bir gün oldu. Şimdiden 19 Ocak kazanan yarışmacı merak konusu oldu. Yemekteyiz 19 Ocak Cuma haftanın kazanan yarışmacısını sayfamıda bulabilirisiniz. Sizin favori yarışmacınız kim? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yemekteyiz 19 Ocak Haftanın Birincisi Mehmet Bey Oldu. Özlem Hanım’ın takım arkadaşlarına adaletli puan vermesi ise yarışmanın en dikkat çeken yanıydı.

 

[mavitext]Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz 96. bölüm Tanıtımı Videosu

Etiketler: yemekteyiz 19 ocak kazanan yarışmacı yemekteyiz 19 ocak kim kazandı yemekteyiz aynur çırak mehmet çubuk kimdir yemekteyiz özlem yüksektepe kimdir yemekteyiz yağmur onbaşı kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL