Yemekteyiz 2 Mart Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Birincisi Oldu?

Yemekteyiz 2 Mart Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Birincisi Oldu?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz kaldığı yerden devam ederken Onur Büyüktopçu’nun güzel sunumu ile bu sene daha farklı bir izlenme oranı ile takip ediliyor. İzlenme oranlarını yükselten programda geçen hafta haftanın finalinde bir yarışmacı programın son bölümü olan haftanın birincisi açıklandığında programı terk etmişti. Zaman zaman gergin anların yaşandığı Yemekteyiz’de 2 Mart Cuma günü açıklanacak olan haftanın birincisi merak konusu oldu. Peki 2 Mart Cuma kim birinci oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 2 Mart Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Birincisi?

Yemekteyiz 2 Mart Cuma günü haftanın finalinde birinciyi açıklamadan önce bu hafta içi yarışacak yarışmacılara bir göz atalım ve tanıyalım.

Yemekteyiz Dilek Bingöl Kimdir?

Dilek Bingöl 37 yaşında ve 1 erkek çocuk sahibidir. Memleketi Kars’dır. Hemşire olan yarışmacı kadın giyim üzerine satış yapıyor.

Yemekteyiz Semih Karaduman Kimdir?

25 yaşındaki Semih Karaduman, bekar ve aslen Zonguldaklı’dır. Bir holdingde Güvenlik ve Danışman olarak çalışmaktadır. Şarkı söylemeyi, fotoğraf çekmeyi ve sinemaya gitmeyi çok seviyor.

Yemekteyiz Tuğba Ceylan Kimdir?

Aslen Sivaslı olan Tuğba Ceylan, 33 yaşında ve bir kız çocuk sahibidir. Aşçı Yardımcısı olan yarışmacı daha önce modelistlik yapmıştır. Hobileri arasında motosiklet kullanmak ve kickboks yapmak yer alıyor.

[saritext]Yemekteyiz 16 Şubat Haftanın Birincisi Kim Oldu? Tıklayınız![/saritext]

Yemekteyiz Batıkan Ersan Kimdir?

18 yaşında öğrenci olan Batıkan Ersan aslen Kırıkkaleli’dir. Abisi ile yaşayan yarışmacı lise son sınıfta okuyor. Hedef olarak Gastronomi okumayı isteyen Batıkan Ersan’ın en sevdiği hobileri arasında dalış yapmak, bilardo ve santranç oynamak bulunuyor.

Yemekteyiz Canan Metiner Kimdir?

Sunucu, yapımcı ve Halk ile İlişkiler Uzmanı olan Canan Metiner 54 yaşında ve bir kız çocuk sahibidir. Aslen İstanbullu olan yarışmacı ekonomi ve politika ile de ilgilenmektedir. Canan Metiner haksızlığa gelemeyen titiz biridir.

Yemekteyiz 2 Mart Cuma Haftanın Finali Kim Kazandı? Kim Birincisi?

Yemekteyiz 2 Mart Cuma haftanın finalinde kimin kazancağı henüz belli olmadı. Belli olduğu an yazımızda bulabilirsiniz. Yemekteyiz’in bu hafta da eğlenceli ve zaman zaman gergin geçmesi bekleniyor. Sizce Yemekteyiz bu hafta hangi yarışmacı birinci olur? Yemekteyiz’de birinci olan yarışmacıların birinciliği hak ettiğini düşünüyor musunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

Yemekteyiz 2 Mart haftanın finali kazanan isim Batıkan Ersan oldu. Toplamda 31 puan aldı.

[saritext]Yemekteyiz Geçen Haftanın Birincisi Kim Oldu? Tıklayınız![/saritext]

Yemekteyiz 2 Mart Haftanın Yarışmacıları Tanıtım Videosu

Etiketler: yemekteyiz 2 mart haftanın finali kim kazandı yemekteyiz 2 mart kim birinci oldu yemekteyiz batıkan ersan kimdir yemekteyiz canan metiner kimdir yemekteyiz dilek bingöl kimdir yemekteyiz haftanın yarışmacıları kim yemekteyiz semih karaduman kimdir yemekteyiz tuğba ceylan kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL