Yemekteyiz 2 Şubat Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 2 Şubat Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışması Yemekteyiz tüm heyecanı ile 2 Şubat haftası devam ediyor. Haftanın finalinde 10 bin lira kazanacak olan yarışmacılar arasında kıyasıya mücadele yaşanırken, yapılan yemekler kadar verilen puanlarda büyük önem taşıyor. Puan verme esnasında yaşanan stratejiler bazen gerginliklere neden oluyor. Ancak bu gerginlikleri programın sunucusu Onur Büyüktopçu önlüyor. Yemekteyiz 2 Şubat haftası yarışmacıları ve haftanın kazanan yarışmacısını yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 2 Şubat Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz Hakan Tuna Kimdir?

Hakan Tuna, İstanbul Kartal’da oturuyor. 30 yaşında olan yarışmacı Finans Müdürü olarak görev yapıyor. Sivaslı olan yarışmacı tek başına yaşıyor. Üniversite mezunu olan yarışmacı 6 ay kadar İtalya’da eğitim aldı. Özel bir şirkette çalışan yarışmacı menü olarak Köfteli Ayran Aşı çorbası, Kuru Patlıcan Dolaması, Mantar Soslu Dana Bonfile, İç Pilav, Amsterdam Hearst yapacak. Yüzme ve doğa yürüyüşlerini seven yarışmacı, kendisini çılgın, hırslı ve iş bitirici olarak nitelendiriyor.

Yemekteyiz Esra Dizer Kimdir?

47 yaşındaki Esra Dizer evli ve bir oğlu bulunuyor. Aslen İstanbullu olan yarışmacı Marmara Üniversitesi Yerel Yönetimler Bölümü’nden mezundur. Şu an çalışmayan yarışmacının hobileri arasında kitap okumak, yazı yazmak, astroloji ve futbol ile ilgilenmek bulunuyor.

[saritext]Yemekteyiz 26 Şubat Haftanın Finali Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Yemekteyiz Serkan Durgun Kimdir?

Serkan Durgun 35 yaşında ve bekardır. Yalnız yaşayan yarışmacı Resepsiyonist’tir. Aslen Mersinli olan yarışmacı sinemaya gitmeyi, fotoğraf çekmeyi çok seviyor. Kendinden önce başkalarını düşünen korumacı bir yapısı olduğunu söylüyor.

Yemekteyiz Vasfiye Yılmaz Kimdir?

39 yaşındaki Vasfiye Yılmaz bekardır. Anne ve babası ile yaşıyor. Aslen Düzceli ve modelist olan yarışmacının hobileri arasında gezmek, yamaç paraşütü yapmak ve rafting yer alıyor.

[pembetext]Yemekteyiz 19 Ocak Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

Yemekteyiz Meltem Alan Taşbaş Kimdir?

31 yaşında evli ve bir oğlu olan Meltem Alan Taşbaş, Aşcı’dır. Evlendikten sonra mesleğini bırakan yarışmacı kitap okumayı, futbol maçlarına gitmeyi, yeni yemekler araştırıp yapmayı çok seviyor.

Yemekteyiz 2 Şubat Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz yarışma programında yarışmacılar her hafta cuma günü büyük ödül olan 10 bin lirayı almak için kıyasıya bir mücadele içine giriyorlar. 2 Şubat haftanın kazanan yarışmacısı da merak konusu oldu. Yarışma sonucu açıklandığında yazımızda bulabilirsiniz. Sizin favori yarışmacınız kim? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yemekteyiz 2 Şubat Cuma Haftanın finalinde Esra Dizder 26 puanla birinci oldu.

[mavitext]Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz 2 Şubat Haftası Tanıtım Videosu

Etiketler: yemekteyiz 2 şubat haftanın finali kim kazandı yemekteyiz 2 şubat kim kazandı yemekteyiz hakan tuna kimdir yemekteyiz meltem alan taşbaş vasfiye yılmaz kimdir yemekteyiz serkan durgun esra dizer kimdir


Yorum yaz