Yemekteyiz 20-24 Mayıs Yarışmacıları Kimler, Tüm Yarışmacılar!

Yemekteyiz 20-24 Mayıs Yarışmacıları Kimler, Tüm Yarışmacılar!

Yazar: Emre Yemekteyiz

Yemek programlarının en çok izleneni olarak kayıtlara geçen TV8‘in sevilen programı Yemekteyiz, yeni yarışmacılarla yeni haftasını açtı. Birbirinden iddialı yarışmacılar TV8 ekranlarından evlerimize konuk oluyorlar. Yemekteyiz 20-24 Mayıs Yarışmacıları kimler, ne iş yapıyorlar, nereliler, detaylar yazımızda…

Öncelikle 20-24 mayıs pazartesi günü yarışacak yarışmacılarımızı isim olarak tanıyalım. Çiğdem Gündüzbey, Sevda Çakır, Aytaç Erdoğan, Bilgeday Göğüsgeren ve Pakize Bıyıklı 20 mayıs pazartesi gününden itibaren tv8 de yemekteyiz programında yarışacaklar.

Yemekteyiz Sevda Çakır Kimdir?

Sevda hanım kendi turizm acentesi olan iş kadınıdır. İstanbul’da kadınlara ve ailelere yönelik turlar düzenlemektedir. Renkli kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ayrıntılı bilgiler için buraya tıklayınız…

Yemekteyiz Aytaç Erdoğan Kimdir?

Aytaç Erdoğan bilgisayar konusunda kariyerine başlamış ve kısa sürede bir çok şirkette sistem denetimi, satış ve pazarlama gibi alanlarda çalışmıştır. Aldığı özel eğitimlerle yaşam koçluğu gibi kişisel eğitim konularından tecrübe edinmiş ve kurslar vermektedir. Yemekteyiz Aytaç Erdoğan Kim, bilgileri için buraya tıklayınız.

Yemekteyiz Pakize Bıyıklı Kimdir?

Yemekteyiz Bilgeday Göğüsgeren Kimdir?

Bilgeday Yemekteyiz’in 20-24 Mayıs haftası genç yarışmacısıdır. Sivri dili ile dikkatleri üzerine çekecek. İddialı bir yarışmacı. Kendisine ait bir kurabiye markası vardır. Bilgeday Göğüsgeren ile ilgili detaylı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Yemekteyiz Çiğdem Gündüzbey Kimdir?

Çiğdem Gündüzbey, Hacettepe Üniversitesi mezundur. Yüksek Lisansını Gazi Üniversitesinde yapmıştır. Sonrasında ise bir çok projede yurtdışında bulunmuş ve eğitimler almıştır. Yemekteyiz Çiğdem Gündüzbey Kimdir, ayrıntılı bilgiler içi buraya tıklayınız.

Etiketler: Yemekteyiz 20-24 Mayıs Yarışmacıları Kimler Yemekteyiz Aytaç Erdoğan Kimdir Yemekteyiz Bilgeday Göğüsgeren kimdir Yemekteyiz Çiğdem Gündüzbey Kimdir? Yemekteyiz Pakize Bıyıklı Kimdir? Yemekteyiz Sevda Çakır Kimdir?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL