Yemekteyiz 20 Ekim Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz 20 Ekim Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan yarışma programı Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile devam ediyor. Programda 5 yarışmacı her gün hazırladıkları menüleri yapıyor. Gün sonunda diğer yarışmacılar yemekleri tadıp arkadaşlarına puan veriyor. Son olarak Onur Büyüktopçu’da bir puan belirledikten sonra kazanan yarışmacı 10 bin liralık büyük ödülün sahibi oluyor.

Zaman zaman gergin anlarında yaşanmasına neden olan yarışmada yarışmacılar kıyasıya bir rekabet içinde oluyorlar. Yarışma da Cuma günü yarışan son yarışmacıya verilen puanlarla birlikte haftanın finali de yapılmış oluyor. 20 Ekim haftası yarışan yarışmacılar şöyle:

1.  Tuğçe Melis Demirhan:

27 yaşındaki yarışmacı 2 yıllık evli ve bir sağlık ocağında ebe olarak görev yapıyor. Aslen Kocaelili. 6 ayda 15 kg veren yarışmacı düzenli beslenmeye dikkat ediyor.

2.  Mehmet Ali Özcan:

44 yaşında, Danışman olarak çalışıyor. Kendisini fazla detaycı olarak tanımlıyor. Selanik göçmeni olan yarışmacı evlidir. En sevdiği hobileri farklı tatlar tatmak ve seyahat etmektir.

3. Deniz Özyapıcı:

Pazarlama uzmanı olan yarışmacı 33 yaşında ve aslen Siirt’li. Eşinden boşandıktan sonra ailesi ile yaşamaya çalışmaya başlayan yarışmacı spor yapmayı, kitap okumayı, motosiklet kullanmayı seviyor.

4. Serhan Efe: Diskalifiye Oldu!

32 yaşında bekar olan yarışmacı oyuncudur. Memleketi ise Adana’dır. Sosyal medya fenomenidir. Sokak kedilerini beslemek en sevdiği aktivitelerden biri sokak kedilerini beslemektir.

5. Havva Aslan:

Satış ve Pazarlama Uzmanı yarışmacı 43 yaşında, evli ve 13 yaşında kızı var. Köpeği ile ilgilenmeyi ve bahçesi ile uğraşmayı çok seviyor. Kendisini panik biri olarak tanımlıyor.

6. Yücel Keskin: Yeni Yarışmacı

28 yaşında, aslen Giresunlu, kitap okumak en sevdiği aktivitelerden. Müzayede işi ile parasını kazanıyor.

Yemekteyiz 20 Ekim Haftanın Finali Kazananı Kim Oldu?

20 Ekim haftanın finali birincisi aldığı 23 puanla Havva Hanım oldu.

Yemekteyiz 13 Ekim Haftanın Finali Kim Kazandı? ⇔ Tıklayınız!

Yemekteyiz 20 Ekim Yarışmacıları Videosu!

Sizce bu hafta hangi yarışmacı yarışmayı kazanıp 10 bin liranın sahibi olur? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir.

Etiketler: yemekteyiz 20 ekim haftanın finali yemekteyiz 20 ekim haftası yarışmacıları yemekteyiz 20 ekim kim kazandı yemekteyiz deniz özyapıcı yemekteyiz havva aslan yemekteyiz mehmet ali özcan yemekteyiz tuğçe melis demirhan yemekteyiz yarışma formatı yemekteyiz yücel keskin


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL