Yemekteyiz 2019 Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yemekteyiz 2019 Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Yemekteyiz

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz, Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile keyifli bir seyir keyfi sunmaya devam ediyor. Yarışmanın 2019 yılına girdikten sonra yayınlanmaması ise tepki ile karşılandı. Peki Yemekteyiz 2019 yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Yemekteyiz’i sosyal medya hesaplarından takip eden fanlar, tepkileriyle ile programı eleştirdi. Yeni bölüm istediklerini dile getiren yarışmanın yakın takipçileri eski bölümlerin verilmesine tepki gösterdiler. Yemekteyiz yeni bölüm neden yok?

Daha önceki yazılarımızda da dile getirdiğimiz gibi TRT1 Hariç özel kanalların hepsi yeni reklam anlaşmaları gereği tüm dizi ve programları yayınlamama kararı aldı. Bu kararı alan kanallardan birisi de TV8 oldu. Bu anlamda kanalın dizi ve programları 3 hafta boyunca yayınlanmayacak. Peki yeni bölüm Yemekteyiz ne zaman ekranlara gelecek?

Sevilen yarışma programı Yemekteyiz’in yeni bölümleri bir aksilik olmaz ise 21 Ocak Pazartesi günü ekranlara gelmeye başlayacak. Yeni yarışmacılar ile yayın hayatına devam edecek olan programın ekibi yeni bölüm çekimlerine devam ettiklerini sosyal medyadan da duyurdular.

Etiketler: yemekteyiz 2019 ne zaman yemekteyiz 2019 neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL