Yemekteyiz 22 Aralık Cuma Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları Kim?

Yemekteyiz 22 Aralık Cuma Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları Kim?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarının hafta içi her gün yayınlanan programı Yemekteyiz kaldığı yerden devam ediyor. Yarışmada bir birinden farklı menüler yarışıyor. Haftanın son günü Cuma ise haftanın finali yapılıyor ve en çok puanı alan yarışmacı haftanın kazananı oluyor. 10 bin liralık büyük ödülü kazanan yarışmacı haftanında birincisi olmuş oluyor. Peki 22 Aralık haftanın finalinde kim kazandı? Bu haftanın yarışmacıları kim? Tüm bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 22 Aralık Cuma Haftanın Yarışmacıları Kim?

Yemekteyiz Yalçın Çeker Kimdir?

34 yaşında bekar ve annesi ile yaşıyor. Önceleri bir yazılım firmasında çalışan yarışmacı şu an çalışmıyor. Eğlenceli biri olduğunu söyleyen yarışmacı, seyahat etmeyi ve şarkı söylemeyi çok seviyor.

[saritext]Yemekteyiz 8 Aralık Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Yemekteyiz Arzu Türker Kimdir?

45 yaşında ve 2 çocuk sahibidir. Aslen Bitlisli’dir. Bir giyim firmasında yönetici olarak çalışan yarışmacı yemek yapmayı ve spor yapmayı çok seviyor.

Yemekteyiz Songül Döne Kimdir?

Aslen Sivaslı olan yarışmacı 47 yaşında evli ve çocuğu var. İzmir’de güzellik merkezi sahibidir.

[pembetext]Yemekteyiz 15 Aralık Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

Yemekteyiz Alex Papanigitidis Kimdir?

İstanbul doğumlu yarışmacı evli ve 2 çocuğu bulunuyor. Gıda sektöründe şube sorumlusu olarak çalışıyor. Boş zamanlarında avcılık, futbol ve masa tenisi ile ilgileniyor.

Yemekteyiz Nergis Çavuşoğlu Kimdir?

Nergis Çavuşoğlu 33 yaşında, evli ve mağaza yöneticisidir. Şu an evliliğe alışmak için çalışmıyor. Aslen Çanakkaleli olan yarışmacının hobileri arasında film izlemek, kitap okumak ve yeni yerler görmek bulunuyor. Konuşmayı çok seven, güler yüzlü bir ancak aniden sinirlenen biri olduğunu söylüyor.

Yemekteyiz 22 Aralık Cuma Kim Kazandı?

Yemekteyiz 22 Aralık Cuma günü hangi yarışmacı kazanacak? Hangi yarışmacı 10 bin liranın sahibi olacak? Peki 22 Aralık Cuma bir yarışmacı mı yoksa daha fazla mı birinci çıkacak. Tüm bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Sizce bu hafta hangi yarışmacı birinci olur?

Haftanın Birincisi Alex Bey:

[mavitext]Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz 22 Aralık Cuma Haftanın Final Fragmanı!

Fragmanı henüz yayınlanmadı.

Etiketler: yemekteyiz 22 aralık haftanın finali kazanan kim yemekteyiz 22 aralık kim kazandı yemekteyiz alex kimdir yemekteyiz arzu türker kimdir yemekteyiz nergis kimdir yemekteyiz songül döne kimdir yemekteyiz yalçın çeker kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL