Yemekteyiz 23 Mart Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları!

Yemekteyiz 23 Mart Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları!

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarının sevilen yemek programı Yemekteyiz tüm heyecanı ile 23 Mart haftası da devam ediyor. Yarışmayı ünlü oyuncu Onur Büyüktopçu sunarken, her hafta 10 bin liralık ödülü bir yarışmacı kazanıyor. Eğer iki kişi birinci olursa 10 bin lirayı aralarında paylaşıyor. Geçen hafta zaman zaman gergin anlar yaşansa da sakin bir hafta geçmişti. Peki 23 Mart haftası haftanın yarışmacıları kim? 23 Mart cuma günü haftanın finalinde kim birinci oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 23 Mart Haftanın Yarışmacıları!

Yemekteyiz Murat Kartbaba Kimdir?

40 yaşında evli ve bir erkek çocuk sahibi olan yarışmacının memleketi Konya’dır. Bir restoranda personel şefi olan yarışmacı, televizyon izlemeyi ve oğlu ile balık tutmayı çok seviyor.

Yemekteyiz Silva Değirmenci Kimdir?

55 yaşındaki Silva Değirmenci evli ve bir çocuk bir torun sahibidir. Aslen İstanbullu olan yarışmacı tekstil işi ile uğraşmaktadır. Ancak şu an çalışmıyor ve ev hanımıdır.

Yemekteyiz Hanife Akbulut Kimdir?

32 yaşında bekar ve ailesi ile yaşıyor. Hanife Akbulut’un memleketi Trabzon’dur. Pastacı ancak 2 senedir çalışmıyor. Gezmek, arkadaşları ile vakit geçirmek, en sevdiği aktivitelerdendir.

Yemekteyiz Ali Arıç Kimdir?

26 yaşında olan Ali Arıç, evli yiyecek içecek hizmetleri öğretmenidir. Farklı türden kitaplar okumayı, gündem ile ilgilenmeyi çok seviyor. Özgüvenli delikanlı ve hep doğruyu konuşan biridir.

Yemekteyiz Gurbet Ekşi Kimdir?

29 yaşındaki Gurbet Ekşi evli ve bir kız çocuk sahibidir. Aslen Afyonlu olan yarışmacı Kurumsal İletişim Uzmanı’dır. Kişisel gelişim kitapları okumayı ve sinemaya gitmeyi çok seviyor.

Yemekteyiz 23 Mart Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz her hafta bir yarışmacıya 10 bin liralık büyük ödülü vermek suretiyle hem yapılan yemekleri ödüllendirmiş oluyor hem de bir miktar olsa da maddi yardım da bulunmuş oluyor. Tabi ki bu ödülü yarışmacılar hakkıyla kazanıyor. Ancak bazı yorumlarda hakkıyla kazanmadığı şeklinde yorumlar gelebiliyor. Bu da bazı yarışmacıların sofrada güzel konuşarak puanlama da az vermesi bu şekilde güzel konuştuğu kişilerden iyi puan almak suretiyle yarışmayı kazanmalarını sağlamalarından kaynaklanıyor. Bunu zaman zaman bazı yarışmalarda gördük ancak genel olarak böyle bir şey söz konusu değil. 23 Mart haftanın finalinde kazanacak olan yarışmacıyı açıklandığı an sitemizde bulabilirsiniz. Sizce Yemekteyiz yarışmasında bu hafta kim kazanır? 

Yemekteyiz 23 Mart Cuma haftanın finalinde birinci olan yarışmacı 27 puanla Ali Bey oldu.

[saritext]Survivor 2018 23 Mart İletişim Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

[mavitext]Yemekteyiz 16 Mart Kim Birinci Oldu? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: yemekteyiz 23 mart haftanın kazananı 10 bin lirayı alan yemekteyiz 23 mart kim birinci oldu yemekteyiz 23 mart kim kazandı yemekteyiz ali arıç hanife akbulut kimdir yemekteyiz gurbet ekşi kimdir yemekteyiz murat kartbaba silva değirmenci kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL