Yemekteyiz 23 Şubat Haftanın Birincisi Kim? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 23 Şubat Haftanın Birincisi Kim? Haftanın Yarışmacıları

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programı kaldığı yerden devam ederken her hafta bir birinci 10 bin liranın sahibi oluyor. Yemekteyiz Onur Büyüktopçu ile reytinglerde de yükselişe geçmiş ve izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Geçen hafta çok gergin anların yaşandığı yarışmada Onur Büyüktopçu sinirlerine zor hakim oldu. Bu hafta neler olacağı merak edilirken en çok merak edilen konuların başında 23 şubat cuma günü hangi yarışmacının birinci olacağı oldu. Peki haftanın yarışmacıları kim? 23 şubat haftanın birincisi kim oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 23 Şubat Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz Sinem Mumay Kimdir?

29 yaşında evli ve bir çocuk sahibi olan Sinem Mumay, Memleketi Kars’tır. Şimdilik ev hanımı olan yarışmacı, önceden mağaza yöneticiliği yapmıştır.

Yemekteyiz Dağhan Sürek Kimdir?

Dağhan Sürek, 29 yaşında ve aslen Afyonlu’dur. Ailesi ile yaşayan yarışmacı Dış Ticaret Uzmanı’dır. Söz yazıp beste yapan yarışmacının hobileri arasında Astroloji ile ilgilenmek ve seyahat etmek bulunuyor. Yemekteyiz 2 . gün yarışmacısı olan Dağhan Sürek; 2016 yılında Tv8 ekranlarında Fenomen adlı yarışmaya katılan Harun Sürek’in kardeşi olduğu sanılıyor. Harun Sürek yarışmadan çıktıktan sonra ün kazanmış ve çıkış şarkısı Terk-i Diyar ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Harun Sürek 1988 yılında İstanbul’da doğmuş, konservatuar eğitimi almıştır. Fenomen yarışmasında sivri diliyle ve şarkılarıyla tanınan Harun Sürek’in kardeşinin de kendinden söz ettireceğe benziyor. Dağhan Sürek yemek programında başarıyı yakalayacak mı şimdiden merak konusu oldu.

Harun Sürek Terk-i Diyar Videosu?

Yemekteyiz Metin Gümüşçü Kimdir?

Aslen İstanbullu olan Metin Gümüşçü 48 yaşındadır. Evli ve 2 kız çocuk sahibidir. Dış Ticaret Danışmanı olması nedeniyle 100’e yakın ülkede bulunmuştur. Disiplinli ve çok soru çözen biridir.

Yemekteyiz Bilgin Yavru Kimdir?

53 yaşında olan Bilgin Yavru, evli ve 2 erkek çocuk sahibidir. Ev hanımı olan Bilgin Yavru, misafir ağırlamak, seyahat etmek, kültür turları düzenlemek en sevdiği aktivitelerdendir. Kimsenin hakkını yemeyen, kendi hakkını da yedirmeyen cıvıl cıvıl biri olduğunu ifade etmiştir.

Yemekteyiz Filiz Aydoğdu Kimdir?

Aslen Balıkesirli olan yarışmacı evli ve bir çocuk sahibidir. 3 torunu olan Filiz Aydoğdu, ev hanımıdır. Eskiden otellerde şef olarak da çalışan yarışmacı el sanatları ile uğraşmak, yürümek ve yüzmek en sevdiği aktivitelerdendir.

Yemekteyiz 23 Şubat Haftanın Birincisi Kim?

Yemekteyiz 23 şubat haftanın birincisi en çok merak edilen konulardan bir tanesi oldu. Yemekteyiz programı Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile devam ederken programda yarışmacılar birbirinden lezzetli menüleri hazırlamak için büyük çaba gösteriyor. 23 şubat haftanın birincisi açıklandığında sayfamızda bulabilirsiniz. Sizin favori yarışmacınız hangisi? Sizce bu hafta hangi yarışmacı birinci gelir?

Yemekteyiz 23 Şubat haftanın birincisi 25 puanla Bilgin Hanım oldu.

 

 

[mavitext]Survivor 2018 İlk Elenen Yarışmacı Kim Oldu? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz 23 Şubat Haftanın Finali ve Yarışmacıları Videosu

Etiketler: yemekteyiz 23 şubat haftanın finali kim kazandı yemekteyiz bilgin yavru kimdir yemekteyiz dağhan sürek kimdir yemekteyiz filiz aydoğdu kimdir yemekteyiz metin gümüşçü kimdir yemekteyiz sinem mumay kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL