Yemekteyiz 24 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları!

Yemekteyiz 24 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları!

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle takip edilen yarışma programı Yemekteyiz Onur Büyüktopçu sunumu ile devam ediyor. Geçen hafta tek bir yarışmacının kazandığı 10 bin liralık ödülü nadiren de olsa puanlar eşit olduğunda 2 kişi kendi arasında paylaşıyor. Geçen haftalarda Onur Büyüktopçu kuralların değiştiğinden bahsetmişti. Değişen kurallar ile birlikte daha objektif olmaya çalışılsa da yarışmacılardan bazıları çok az puan verirken bazıları çok puan vermeye başladı. Bu da puanlamada objektifliği kaybettiğini düşünüyorum. Bunu en net geçen hafta yaşadık.

Geçen hafta birinci gelen yarışmacı herkese iyi güzel davranıp güzel puanlar alırken, kendisi neredeyse tüm yarışmacılara en düşük puanı vermiş. Daha önceki sistemde Onur Bey’in verdiği puanlar dengeyi sağlıyordu. Şimdi puanlar yükseltildiği için aradaki farkı Onur Bey’in verdiği puanlarda kapatamıyor. Bu da iyi yemek yapanın değil iyi oynayanın kazanması demektir. Bir an önce puan sisteminde [pembetext]bir önceki siteme[/pembetext] geçilmelidir.

Yemekteyiz 24 Kasım Haftanın Yarışmacıları:

Gizem Ünal Kimdir?

24 yaşında bekar ve ailesi ile yaşıyor. Aslen Trabzonlu olan yarışmacının mesleği fotoğrafçılık fakat gastromoni okumak istiyor. Voleybol, sinemaya gitmek ve dans etmek en sevdiği aktivelerdendir.

Şehnaz Sar Kimdir?

emekli anaokulu öğretmenidir. 46 yaşında eşinden 10 yıl önce boşanmış ve ailesi ile yaşıyor. Memleketi Sinop’tur. En sevdiği hobileri seyahat etmek, bowling oynamak, müzik dinlemektir. Kendini iyi niyetli, saf ve dobra olarak tanımlıyor.

Volkan Paker Kimdir?

42 yaşında gayrimenkul uzmanıdır. Bekar ve yalnız yaşıyor. Motosiklet kullanmayı, atıcılık en sevfiği hobilerden. Dünyanın 3/1 ‘ni gezdiğini söylüyor ve haksızlığa gelemiyor.

Adem Ergenç Kimdir?

35 yaşında satış uzmanı olarak çalışıyor. Kendini esprili, sıcak kanlı ve kinci biri olarak nitelendiriyor.

Çiğdem Bozkurt Kimdir?

Ev hanımı evli ve 2 çocuğu var aslen Nazillili’dir. Yıllarca tekstil işi ile uğraştıktan sonra geçen hafta bir şirkette aşçılığa başlamış. Hayvanları ve doğayı seven yarışmacı evinde kuş besliyor.

Yemekteyiz 24 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz 24 Kasım haftanın kazanan yarışmacısı henüz belli olmadı. Belli olduğunda buradan yazının devamında kazanan yarışmacıya ulaşabilirsiniz. Sizin 24 Kasım haftanın finalinde kazanmasını istediğiniz yarışmacı var mı? Hangi yarışmacı bu hafta 10 bin liralık ödülü alır?

Kazanan Yarışmacı Adem Ergenç oldu.

Yemekteyiz 24 Kasım Haftası Tanıtım Videosu!

Etiketler: yemekteyiz 24 kasım haftanın finali kim kazandı yemekteyiz 24 kasım kim kazandı yemekteyiz adem ergenç kimdir yemekteyiz çiğdem bozkurt kimdir yemekteyiz gizem ünal kimdir yemekteyiz şehnaz sar kimdir yemekteyiz volkan paker kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL