Yemekteyiz 26-30 Kasım Yarışmacıları Buket, Birol, Edanur, Yalçın, Seyhan Kim? Kim Nereli

Yemekteyiz 26-30 Kasım Yarışmacıları Buket, Birol, Edanur, Yalçın, Seyhan Kim? Kim Nereli

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TV8 ekranlarının fenomen yarışması yemekteyizde yepyeni bir bölüm yine 26 kasım pazartesi ekranlara geldi. heyecan dolu bölümleri birbiri ardına ekleyen Yemekteyiz programı birbirinden iddialı yarışmacılar da konuk etmeye devam ediyor. Peki bu haftanın yarışmacıları kimler? Yemekteyiz 26 30 Kasım yarışmacıları kim?

Yarışmacılar tanıtmadan öncesosyal medyada küçük bir araştırma yaptım ve Yemekteyiz programı ile ilgili araştırma yaparak sizlere sıkı izleyicilerin duygularını düşüncelerini yazmaya karar verdim.

Bu hafta fragman yayınlanınca bazı izleyiciler duygularını yazıya döktü. Bir izleyici

‘ Bu hafta gerçekten daha kötü. Yarışmacının biri direk karşısındakine sus sus diye emir veriyor. Geçen hafta sinan-hüseyin ikilisi hiç olmazsa anlamlı espiriler yapıyorlardı’ derken bir diğer seyirci

‘Bu sadece yarışmacılara ait bir huysuzluk değil. En başta ilk elemede söylenicek “sorunlu insanlar istemiyoruz” diye . Ama tabi reyting için özellikle yapılıyor bunlar..Bari bi hafta iyi insanları bir hafta …. yarışmacıları yarıştırın da iki haftada bir izleyelim güzel insanları bizde’ diyerek hem vazgeçemediğini hemde sevmediğini dile getiren bir yarışmacı varken bir diğer izleyici

‘Ya iyice sıkıntılı yarışmacılar gelmiş piyasaya da neden o kadina masaya gelemeyin dendi bunu anlamadim digeri gitsin sus sus diye nasli bagiriyo ki o kadina’ dedi. Bir diğer yarışmacı ise sorunun kaynağına inerek ‘Farklı sosyo-ekonomik sartlarda yaşayan insanlar arasında kıskançlik, saygısızlık ve kavga kaçınılmazdır’.dedi.

Geçen hafta gülmekten kırılmadık “ bazıları “ gibi, tam tersi böyle tiplerin gerçekten var olduğunu görüp hayretleri yaşadık.. Allah beterinden esirgesin derken, önümüzdeki hafta daha da çetin olacak gibi… bizler en fazla verilen görüntüleri izliyoruz, kıymetlimiz Onur Büyüktopçu ve kocamaaan “Yemekteyiz “ ekibi bu durumlarla birebir muhatap oluyorlar..Allah yardımcıları olsun gerçekten.. Çoook teşekkür ederim kendi adıma, Onur Büyüktopçu ve “Yemekteyiz “ ekibine, Program sorumlusuna ve tv8’e ..Çeşme’den sevgiler diyen izleyicimiz de memnuniyetini yazmış.

Bir pozitif yarışmacı ise şu yorumuyla beğenileri toplamıştır.’Nasıl olsa gercek yarisma degil ve bunu çogumuz biliyoruz boyle olsun daha iyi ya, gununu ve ulkeni problemlerinden bir turlu gulmeyen yuzleri gulduruyorsunuz..devam EDIN aynennn biz sizi boyle daha cok seviyoruz devvvammm.inanin rahatsız oluyoruz beğenerek izliyoruz’

Haftaya başlamadan önce artık haftanın yeni yarışmacılarıyla tanışalım mı?

Yemekteyiz Edanur AkbulutKim 3.Gün Yarışmacısı

Yemekteyiz 27 Kasım Çarşamba yarışmacısı Edanur Akbulut kim? Edanur Akbulut ev hanımı, amasyalı kendine güvenen bir yarışmacı.

 

Yemekteyiz Buket Köksoy kim 1.Gün Yarışmacısı

26 KasımPazartesi haftanın ilk yarışmacısı olan Buket Hanım ilk 23 yaşında ve gıda mühendisidir. Niğdeli Bekar. Okul birincisi olarak bitirmiş okulu o yüzden biraz iddialı.  İlk olarak menüyü sizlere verelim; mercimek çorbası, zeytin yağlı yaprak sarması, çoban salatası,pilav, hashalı revanı tatlısı yapacak olan 23 yaşında genç bir yetenek.Buket Hanımın kardeşi ile tanıştık ve kardeşinin söylediklerini de size aktarmak istedik. Kardeşine Buket Hanım yarışmaya katılmaya nasıl karar verdi diye sorulduğunda kardeşi; Bi gün geldi eve ve yarışmayı izlerken yapılan bir yoruma sinirlendi ve ani bi kararla yarışmaya katılmaya karar verdi dedi.

Buket Hanım a diğer yarışmacı arkadaşları hiç acımadı. Yarışamcıların kimisi zeytinyağlı sarma için yaprağı pişmemiş dedi kimisi tuzsuz dedi,kimisi benim lisedeki ilk öğrendiğim yemek diyerek yargılamaya başladılar. Kimisi ise menü karışık tat alamadım menüsünü beğenmedim diyenlere eklemeler de yapıldı.

Yemekteyiz Seyhan Bekiroğlu Km

Tasarımcı yemeklerin lezzeti ve masa tasarımı benim için önemlidir dide.

Yemekteyiz Yalçın Öztan Kim 4. Gün Yarışmacısı

28 Kasım Perşembe günü yarışmacısı olan Yalçın Öztan seslendirme sanatçısıdır.

Yemekteyiz Birol Lafcı Kim 2. Gün Yarışmacısı

Emlak danışmanı olan Birol Lafçı 27 Kasım Salı günü yarışmacısı olarak izleyici karşısına geçti.

Desteklediğiniz yarışmacıyı yorum kısmına yazabilirisiniz.

Etiketler: yemekteyiz 26 kasım yarışmacıları yemekteyiz birol yemekteyiz buket kim yemekteyiz edanur kim yemekteyiz seyhan kim yemekteyiz yalçın kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL