Yemekteyiz 26 Ocak Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 26 Ocak Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz yarışma programı Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile devam ediyor. Her hafta yeni yarışmacılar ve yeni menülerle devam eden yarışmada 26 Ocak haftanın yarışmacıları ve haftanın kazanan yarışmacısı merak konusu oldu. 26 Ocak Cuma haftanın finalinde kazanan yarışmacı 10 bin liralık büyük ödülün de sahibi olacak. Peki 26 Ocak haftanın yarışmacıları ile haftanın kazanan yarışmacı kim oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz Sevim Kendigelen Kimdir?

Sevim Kendigelen, 55 yaşında evli 3 çocuk sahibidir. Ev hanımı olan yarışmacının memleketi Kastamonu’dur. Giyinmeyi ve dış görünüşüne önem vermeyi çok seviyor.

[mavitext]Yemekteyiz 19 Ocak Haftanın Finali Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz Göktuğ Akbaş Kimdir?

25 yaşında bankacı olan Göktuğ Akbaş, 3 yıldır evli ve 2 aylık kızı bulunuyor. Gezmek, televizyon izlemek ve sinemaya gitmek en sevdiği hobileri arasında bulunuyor.

Yemekteyiz Fatma Kaya Kimdir?

Aslen Giresunlu olan Fatma Kaya, 45 yaşındadır. Evli ve 2 çocuk sahibidir. Arkadaşları ile turlara katılıp tarihi yerleri gezmeyi ve televizyon seyretmeyi çok seviyor. Fatma Kaya ev hanımıdır.

[pembetext]Yemekteyiz 12 Ocak Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

Yemekteyiz Berkay Bozaklu Kimdir?

18 yaşında öğrenci olan Berkay Bozaklı bekar, annesi ile abisi ile birlikte yaşıyor. Memleketi Trabzon’dur. Yeditepe Üniversitesi’nde Gastronomi okuyan yarışmacı sokak hayvanlarına yardım etmeyi çok seviyor. 

Yemekteyiz Aslı Keskin Kimdir?

Aslı Keskin, 26 yaşında ve 3 aylık evlidir. Aslen Tokatlı olan yarışmacı İç Denetim Yetkilisi’dir. Ancak şu an çalışmıyor. Yeni yerler gezmeyi, fotoğraf çekmeyi, dikiş dikmeyi çok seviyor. Kendini yardımsever ve merhametli biri olarak tanımlıyor.

Yemekteyiz 26 Ocak Haftanın Finali Kim Kazandı?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz yarışma programı 26 Ocak haftanın finali kazan yarışmacısı kim olacak? Aslı, Fatma, Sevim Hanımlar mı yoksa Berkay ve Göktuğ Bey mi? Tüm bu soruların cevabını haftanın finali açıklandığında yazımızda bulabilirsiniz. Sizin favori yarışmacınız hangisi?

26 Ocak Haftanın Finalide kazanan yarışmacı toplam 25 puanla Sevim Hanım oldu.

[saritext]Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: yemekteyiz 26 ocak kim kazandı yemekteyiz aslı keskin kimdir yemekteyiz berkay bozaklı kimdir yemekteyiz göktuğ akbaş kimdir yemekteyiz sevim kendi gelen fatma kaya kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL