Yemekteyiz 27 Ekim Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları?

Yemekteyiz 27 Ekim Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında hafta içi her gün saat 13.00’te ekranlarada olan yarışma programı Yemekteyiz Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile devam ediyor. Geçen hafta Tuğçe Melis Han, Mehmet Ali Özcan, Deniz Özyapıcı, Serhan Efe (diskalifiye oldu), Havva Aslan, Yücel Keskin ( Serhan Efe’nin yerine gelen yarışmacı)’in yarıştığı yarışmanın galibi Havva Aslan olmuştu. Peki 27 ekim haftanın finalini kim kazandı? 

Yemekteyiz 27 Ekim Finali? Haftanın Yarışmacıları?

Geçen hafta gergin bir hafta olmuş ve Serhan Efe yarışmadan diskalifiye olmuştu. Bu haftada gerginliklerin beklendiği yarışmada ilk yarışacak isim Seda Hanım oldu. Kısa süre içerisinde, yaklaşık 3 saat, listesindeki menüyü hazırlamak zorunda olan yarışmacıların gerginliği yemeklerinin eleştirilmesi üzerine bir kat daha artıyor.

Yemekteyiz Haftanın Yarışmacıları!

1.Seda Çatalkaya:

Ev hanımı olan Seda Hanım 38 yaşında iki çocuğu var. Türkü söylemek ve arkadaşları ile dışarı çıkmak en büyük hobisidir.

2. Oktay Doğan:

Otomotiv danışmanı olan 33 yaşında ve bekardır. Aslen Sivaslı Üniversiteyi dışarıdan okuyor. Düzenli spor yapıyor, sinemaya gitmeyi ve gezmeyi seviyor.

[mavitext]Yemekteyiz 20 Ekim Haftanın Kazananı Kim? Tıklayınız![/mavitext]

3. Recep Uçar:

Görsel Düzenleme uzmanı olan Recep Uçar 30 yaşında ve bekardır. Aslen Kastamonulu olan yarışmacı şarkı söylemeyi çok seviyor. Kendisini kıskanç olarak tanımlıyor.

4. Esra Miller:

Yönetici koçu olan Miller, 38 yaşında ve bir Amerikalı ile evlidir. Bir oğlu ve kızı var. Eşi ile iş seyahatinde tanışıp evlenen Miller, seyahat etmeyi ve sosyalleşmeyi seviyor.

5. Dilek Coşkun:

Ev hanımı olan 5 aylık evlidir. Eskiden mağazacılık yapan Coşkun, aslen Trabzonlu. Günün büyük bir kısmını rahatsız olan babasının yanında geçiriyor. Kendisini titiz biri olarak nitelendiriyor. Fotoğraftaki sarı elbiseli olan bayan.

Yemekteyiz 27 Ekim Kim Kazandı?

Haftanın kazananı henüz açıklanmadı. Açıklandığında buradan bilgi vereceğiz.

Bu haftanın birincileri Esra ve Seda Hanım oldu. Böylece iki birinci çıktı.

Haftanın Birincisi: Esra Hanım

Haftanın Birincisi: Seda Hanım

Yemekteyiz 36. Bölüm Fragmanı!

Etiketler: yemekteyiz 27 ekim haftanın finali yemekteyiz 27 ekim haftanın yarışmacıları yemekteyiz dilek coşkun yemekteyiz esra çatalkaya yemekteyiz esra miller kim yemekteyiz oktay doğan kim yemekteyiz recep uçar yemekteyiz sunucusu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL