Yemekteyiz 27 Mayıs-31 Mayıs Yarışmacıları Kimler? Elif, Levent, Esra, Semih, Melek!

Yemekteyiz 27 Mayıs-31 Mayıs Yarışmacıları Kimler? Elif, Levent, Esra, Semih, Melek!

Yazar: Emre Yemekteyiz

TV8 Yemekteyiz yeni haftaya start verdi. Yeni yarışmacılar ve yeni lezzetlerle hafta Elif Çakır’ın yarışmacı ile başladı. İlk gün yarışmacısı Elif hanım haftanın açılışını yaptı. Peki yeni hafta, 27-31 mayıs haftası yarışmacıları kimdir?

Bu haftada değişik ve ilginç yarışmacılar izleyeceğiz. Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile ekranlara gelen Yemekteyiz programında bu hafta Elif Çakır, Levent Canses, Esra Ülker, Semih Oruç ve Melek Engin yarışacaklar. Renkli bir rekabet dolu bir hafta bizleri bekliyor.

Bu haftanın fragmanı yayınlandı. Fragmanda oldukça renkli ve komik bir haftanın bizleri beklediği izlenimi uyandı. Hatta izleyiciler de sosyal medyada komik bölümler izleyeceklerini dile getirdiler. Düdüklü tencere patlaması, laz bir yarışmacının horon oynaması, bir yarışmacının yemeğe acıyı çok fazla koyması gibi bir çok komik olay bu hafta bizleri bekiliyor.

Yemekteyiz 27 Mayıs-31 Mayıs Yarışmacıları Elif Çakır Kimdir?

Aslen Tokatlı olan Elif Çakı, 26 yaşındı. Evli ve 1 çocuk annesi. Kasiyerlik ve kepçeci olarak çalışmış.

Yemekteyiz Levent Canses Kimdir?

Yemekteyiz yarışmasına katılan Levent Canses, şarkıcılık yaptığını ifade etti. Birçok mekanda sahne alan Levent Bey’in kendisine ait bir organizasyon şirketi var.

Yemekteyiz Esra Ülker Kimdir?

Güzel yarışmacı Instagram’ı aktif olarak kullanıyor. Esra Ülker, en az diğer isimler kadar iddialı.

Yemekteyiz Semih Oruç Kimdir?

Aslen İzmitli olan Semih Oruç, acil tıp teknisyeni. Tek başına yaşamını sürdüren genç yarışmacı, bu nedenle iyi yemek yaptığını söylüyor.

Yemekteyiz Melek Engin Kimdir?

Yemekteyiz yarışmasına katılan Melek Engin evlidir. 43 yaşında olan Melek, çocuk bakıcısıdır. Trabzon doğumlu olan Melek’in 4 çocuğu vardır.

Etiketler: yemekteyiz 27 mayıs pazartesi yarışmacıları yemekteyiz elf çakır kim Yemekteyiz Esra Ülker Kimdir? Yemekteyiz Levent Canses Kimdir? Yemekteyiz Melek Engin Kimdir? Yemekteyiz Semih Oruç Kimdir?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL