Yemekteyiz 29 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 29 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarının sevilen yemek programı Yemekteyiz tüm heyecanı ile 81. bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Onur Büyüktopçu’nun sunumu ile reytinglerde de yükselişe geçen program Yemekteyiz’de geçen hafta gergin anlar yaşanmıştı. Özellike Onur Bey2in yarışmacıların bazı tavırlarına yapmış olduğu olumsuz eleştiri yemek sofrasında soğuk rüzgarlar estirdi. Geçen hafta Alex Bey haftanın birincisi olurken herkese vermiş olduğu 3 puan ise eleştiri konusu oldu ve diğer yarışmacıların tepkisini çekti. Yemekteyiz 22 Aralık haftasından sonra merak edilen konu ise 29 Aralık haftası yapılacak final oldu. Peki 29 Aralık haftası yarışmacıları kim oldu? 29 Aralık Cuma kim kazandı? Yazımızda.

Yemekteyiz 29 Aralık Haftanın Yarışmacıları

Sevin Ünal Kimdir?

Sevin Ünal 35 yaşında evli ve bir kızı var. Aslen Kastamonulu, Gayrimenkul Danışmanı olan yarışmacı kendini eğlenceli ve pozitif biri olarak tanımlıyor. Boş zamanlarında eşi ile birlikte balık tutuyor.

[mavitext]Yemekteyiz 15 Aralık Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Hasan Yıldız Kimdir?

Hasan Yıldız 38 yaşında bekar ve yalnız yaşıyor. Memleketi Gaziantep. Belediyenin Fen işlerinde ekip başı olarak çalışıyor. Seyahat etmeyi çok seviyor.

Emel Öz Kimdir?

Emel Öz, 34 yaşında bekar, hemşire ve aslen Konyalı’dır. Müzik dinlemek, dans etmek ve dünyayı dolaşmak en sevdiği hobilerinden bazılarıdır. Yarışmacı ayrıca Kick Boks yapmaktanda çok hoşlanmaktadır.

[pembetext]Yemekteyiz 22 Aralık Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

İlker Özten Kimdir?

İlker Özten 46 yaşında ve 14 yıllık evli, 2 çocuk sahibidir. Memleketi İzmir olan yarışmacı Modacı’dır. Gelinlik diken yarışmacı Türk Halk Müziği söylüyor. Kendisini işine aşık ve kafasına koyduğunu yapan biri olarak tamamlıyor.

Ayla Karakaya Kimdir?

Ayla Karakaya 53 yaşında evli ve 2 çocuk sahibidir. Aslen Elazığlı olan yarışmacı ev tekstili işi ile uğraşıyor. Kitap okumak, değişik yerler gezmek en sevdiği aktivitelerdendir. Açık sözlü ve lafını esirgemeyen biri olduğunu söylüyor.

Yemekteyiz 29 Aralık Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz tüm heyecanı ile bu haftada devam ediyor. Haftanın son günü olan 29 Aralık Cuma Haftanın finalinde kazanan yarışmacı belli oluyor. Bir yarışmacının 10 bin lira alacağı yarışmada merak edilen konulardan bir tanesi bu hafta kimin birinci olduğudur. Yoğun ve bol eleştirili geçen yarışma sonrası 29 Aralık Haftanın Finalini hangi yarışmacı kazandı? Yarışma sonucu geldiğinde buradan ulaşabilirsiniz.

Haftanın Birincisi 34 puanla Emel Hanım oldu.

[kirmizibuton][/kirmizibuton]

[mavitext]Yemekteyiz Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz 29 Aralık Haftanın Fragmanı!

Etiketler: yemekteyiz 29 aralık haftanın finali kim kazandı yemekteyiz 29 aralık kim kazandı yemekteyiz ayla karakaya ilker özten kimdir yemekteyiz emel öz kimdir yemekteyiz sevin ünal hasan yıldız kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL