Yemekteyiz 3 Aralık Pazartesi Tayfun, Özlem, Bülent, Biricik, Necmettin Kimdir?

Yemekteyiz 3 Aralık Pazartesi Tayfun, Özlem, Bülent, Biricik, Necmettin Kimdir?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Her hafta 5 yarışmacının kendini gösterdiği tüm performansını sergiledigi Yemekteyiz programı tüm hızıyla devam ediyor. Yemekteyiz 3- 7 Aralık kim kazandı? Yemekteyiz 3- 7 Aralık tarihlerinde ki yarışmacılar kim? 3- 7 Aralık haftası yeni gelen yarışmacılar hakkındaki bilgiler haberimizdedir.

Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla ekranlara gelen Yemekteyiz programı yine kavgaların, bağrışmaların, hakaretlerin dibine vurdugu bir haftayı sizlerle başlattık. Birbirinden değişik karakterlere merhaba diyen 3 -7 Aralık Yemekteyiz programı yine heyecanı doruklara çıkarmayı başardı.

İzleyenlerin her seferinde şikayet ettiği yarışmacıların birbirine hakaret inden birbirine bağrışmalarından rahatsızlık duyduğunu dile getiren yarışmacıları olsa da izlenme oranları nedense hiç düşmeyen Yemekteyiz programı, 3-7 Aralık’ta da izlenme oranlarını düşürmeyecegini düşünüyoruz.

Ayrıntılara geçmeden önce geçen haftaya atıfta bulunalım. Aşağıdaki linkten geçen hafta ile ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirisiniz.

[kirmizitext]Yemekteyiz 30 Kasım Cuma Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali En Yüksek Puanı Kim Aldı[/kirmizitext]

26 kasım pazartesi haftanın ilk yarışmacısı olarak bütün hünerlerini ortaya döken Buket Hanım menüsünde mercimek çorbası zeytinyağlı yaprak sarması çoban salatası köri soslu tavuk nohutlu pirinç pilavı haşhaşlı revani ile diğer yarışmacıları ağırladı ve bir çok eleştiriye maruz kaldı.

Arkasından 2 gün yarışmacısı olarak Birol lafçı ekranlara geldi. Birol bey ise gastronom çorbası tavuklu mantarlı krep pestolu mozeralla güveçte kebap pirinç pilavı cake art tatlısı ile puanlamaya tabi tutuldu.

Yemekteyiz çarşamba günü yarışmacısı olarak ekranlara gelen isim 21 yaşında Türkiye’nin en nadide şehirlerinden biri olan amasya’dan programa katılan Eda Hanım oldu. Yaşına göre Üstün performans sergileyen Eda Hanım menüsündeyöresel çorba sigara böreği çoban salatası pirinç pilavı el açması baklava güveçte dana kavurma yaparak misafirlerini ağırladı. Zamanında menüyü tamamlayarak Onur be kahve yapmayı da ihmal etmedi. El açması sigara böreği ile de oldukça lezzetli olmasına karşın ciddi eleştirilere maruz kaldı.

Yemekteyiz 4 gün perşembe günü yarışmacısı olarak ise Yalçın Öztan kolları sıvadı. Yalçın bey ise balkabağı çorbası çiğ börek göbek salatası fırında sebzeli incik şehriyeli pirinç pilavı muhallebili Kemalpaşa tatlısı için hazırlıklarını tamamlayarak puanlama aşamasına geçildi.

Yemekteyiz 5 gün Cuma yarışmacısı olarak Seyhan Bekiroğlu da marifetlerini sergiledikten sonra puanlamalar yapıldı ve geçen haftanın birincisi olarak Yalçın bey 30 puanla güne damgasını vurdu. Bu hafta ise yani 37 Aralık Yemekteyiz kim birinci oldu en yüksek puanı kim alacak hafta da birincisi kim olacak ayrıntılar haberimiz güncellendiğinde sizlerle olacak.

Yemekteyiz 3 Aralık Pazartesi Yarışmacısı Tayfun Arslan Kim?

Tayfun Arslan aslen Tokatlıdır. 20 yaşında olan yarışmacı Tayfun, sivil havacılık kabin hizmetleri okumaktadır. Bu alanı yurtdışında yeni ülkeler görmek, yeni insanlarla tanışmak ve yeni kültürleri tanımak için seçmiştir. Tayfun Arslan yemek konusunda çok hassastır. Ancak hijyen konusunda daha da hassas bir yapıya sahiptir. Kendisine başarılar diliyoruz.

Yemekteyiz 4 Aralık Salı Yarışmacısı Özlem Uçan Kim?

Özlem Uçan 36 yaşında bir tasarımcıdır. Aslen Alanyalı olan Özlem Uçan, nişanlıdır. İStanbul’da oturan Özlem Uçan, seyahat etmeyi çok sevmektedir. Yeni lezzetleri keşfetmek Özlem hanımın en sevdiği hobileri arasındadır ve mutfakta kendisine çok güvenmektedir.

Yemekteyiz 5 Aralık Çarşamba Yarışmacısı Bülent Kızılateş Kim?

Bülent Kızılateş kendi işinde çalışmaktadır. 50 yaşında olan Bülent, Erzurumludur. 23 yıllık evli olan yarışmacı 2 çocuk sahibidir. Aslen kimyager olan Bülent Kızılateş, hijyenik ürünler üreten bir firmanın sahibidir.

Yemekteyiz 6 Aralık Perşembe Yarışmacısı Biricik Kırbay Kim?

Biricik Kırbay, İzmirlidir. 46 yaşında olan yarışmacı yönetici olarak kariyerine devam etmektedir. 2 çocuk annesi olan yarışmacı yurt dışında farklı restaurantlarda işletmeci olarak görev yapmıştır. Hobileri arasında tatlı ve pasta yapmak vardır.

Yemekteyiz 7 Aralık Cuma Yarışmacısı Necmettin Demir Kim?

Sadece mutfakta fdeğil her alanda kendisine güvenen yarışmacımız Necmettin Demir 39 yaşındadır. Gaziantepli olan Necmettin Bey, 14 yıllık evli olup 2 çocuk babasıdır. KEbapçı olan yarışmacı kendisini çok iddialı olarak tanıtmatadır.

Etiketler: Biricik Kırbay Kim? Bülent Kızılateş Kim? Necmettin Demir Kim? Özlem Uçan Kim? Tayfun Arslan Kim? yemekteyiz 3 aralık pazartesi yarışmacıları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL