Yemekteyiz 3 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yemekteyiz 3 Kasım Haftanın Finali Kim Kazandı? Haftanın Yarışmacıları

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarında hafta içi her gün Onur Büyüktopçu  sunumunda gerçekleşen yarışma programı Yemekteyiz tüm heyecanı ve yeni yarışmacılarla devam ediyor. Yarışmada 5 yarışmacı kendi hazırladıkları menüyü diğer yarışmacılara yedirerek puan topluyor. Tüm bu puanlara yarışma sunucusununda puanının eklenmesi ile en yüksek puanı alan yarışmacı haftanın birincisi ve 10 Bin Liralık büyük ödülün sahibi oluyor. 3 kasım haftanın yarışmacılarını ve kazananını yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz Haftanın Yarışmacıları!

Mehmet Abo Kimdir?

Mehmet Abo, 49 yaşında bir kızı ve bir oğlu bulunuyor. Aslen Kilisli 7 yaşından beri fırıncılık yapıyor. Yemek Programları ve Belgesel izlemeyi çok seven yarışmacı, dış görünüşüne çok önem veriyor.

Nurşah Kır Kimdir?

Aslen Şileli olan yarışmacı 33 yaşında ve 2 çocuğu bulunuyor. Kuaförlük yapan yarışmacı, eşya boyamak, temizlik yapmak ve değişik işlerle uğraşmak hobileri arasında bulunuyor.

Ayşe Bakan Kimdir? 

51 yaşındaki Ayşe Bakan bir sür önce eşini kaybetti. Aslen Artvinli yarışmacı uzun seneler fabrikada çalıştıktan sonra farklı bir işte daha çalışmış. Kitap okumak ev işi ile uğraşmak en sevdiği hobileri arasındadır.

Survivor 2018 Ünlüler İlk Yarışmacısı Belli Oldu?

Esra Aydoğdu Kimdir?

40 yaşında ve evli olan yarışmacının 3 çocuğu bulunuyor. Beden Eğitimi ve Antrenör olarak bir işyerinin kafesini işletiyor. Basketbol oynamaya 4. sınıfta başlamış ve çeşitli ödüller kazanmış.

Yemekteyiz Haftanın Kazananı Kimdir?

Haftanın kazanan yarışması bu cuma günü büyük finalde belli olacak. Bu sayfadan bizi takip edip kazanan yarışmacıyı öğrenebilirsiniz. Sizce bu hafta hangi yarışmacı birinci olur? Favori yarışmacının hangisi? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Haftanın Birincisi Esra Hanım oldu.

Pişmeyen Pasta Tarifi İçin Tıklayınız!

Yemekteyiz 41. Bölüm İlk Gün Videosu!

Etiketler: yemekteyiz 3 kasım haftanın kazananı kim yemekteyiz 3 kasım kim kazandı yemekteyiz ayşe bakan yemekteyiz esra aydoğdu yemekteyiz haftanın yarışmacıları 3 kasım yemekteyiz mehmet abo yemekteyiz metehan akgün yemekteyiz nurşah kır


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL