Yemekteyiz 30 Kasım Cuma Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali En Yüksek Puanı Kim Aldı

Yemekteyiz 30 Kasım Cuma Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali En Yüksek Puanı Kim Aldı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yemekteyiz 26 30 Kasım Bir hafta ter döken yarışmacıları son final günü büyük heyecan bastı.Yemekteyiz programı her hafta yeni yarışmacıları konuk ederek Türk mutfağını izleyicilere tanıtmaya devam ediyor. Peki 30 Kasım Cuma kim kazandı 30 Kasım Cuma haftanın finalinde kim 1. Oldu?

Onur büyüktopçu’nun sunumu ile hafta içi her gün TV8 ekranlarında 16 00 da ekranlara gelen Yemekteyiz programı yeni yarışmacılarını kısa bir tanıyacak olursak;

Yemekteyiz Buket Köksoy 1.Gün Yarışmacısı olarak ekranlara geldi. 26 kasım pazartesi haftanın ilk yarışmacısı olarak tüm marifetlerini sergiledi. 23 yaşında olan gıda mühendisi Buket köksoy Niğdeli, bekar ve çok iddialı bir yarışmacı. Buket Hanım’ın menüsünde mercimek çorbası, zeytinyağlı yaprak sarma, çoban salatası, köri soslu tavuk, nohutlu pirinç pilavı, haşhaşlı revani yaptı.

Yemekteyiz Birol Lafcı  2. Gün Yarışmacısı olarak ekranlara geldi 27 Kasım Salı günü yarışmacısı olarak ekranlara gelen Birol bey menüsünde gastronom çorbası, tavuklu mantarlı krep, pestolu mozerella, güveçte kebap, pirinç pilavı, cake art tatlısı yaparak diğer yarışmacılara ayarlamaya çalıştı. Gastronom çorbası ile oldukça eleştiri aldı. İncilerden ise konuşması ile mutfağı kullanışı ile düşük not aldı.Birol bey ile laf olsun diye kendini abartarak konuştuğunu söyleyen izleyiciler bakalım Cuma günü en yüksek notu kim alacak?

Yemekteyiz Edanur Akbulut 3.Gün Yarışmacısı olarak Amasya iyi tanıttı.Amasyalı yarışmacı Eda Nur Hanım iddialı bir menü ile ekranlara geldi. Eda Nur Hanım yöresel çorba, sigara böreği, çoban salatası, güveçte dana kavurma, pirinç pilavı ve el açması baklava ile sunum yapmaya karar verdi. Eda Hanım 21 yaşında ve oldukça çalışkan bir kadın. el örgüsü yaparak örgülerini satan ve geçim kaynağı elde eden bir bayan.30 Kasım Cuma Yemekteyiz birincisi olabilecek mi en yüksek puan alabilecek mi merak konusu oldu.

Yemekteyiz Yalçın Öztan  4. Gün Yarışmacısı olarak Perşembe günü hazırlıklarını yaptı. menüsünde balkabağı çorbası çiğ börek göbek salatası fırında sebzeli incik şehriyeli pirinç pilavı muhallebili Kemalpaşa tatlısı vardı. misafirlerini masaya aldıktan sonra açılış konuşması yapan Yalçın bey bu hazırlığı çok uğraştığını Hatta böyle bir şey sevgilisine dahi yapmadığını söyledi.

Balkabağı çorbasına Eda Nur Hanım beğenmediğini dile getirdi. Damak tadına uygun olmadığı için tüketmediği ne söyledi. Buket hanım ise daha önce kabak çorbası yemediğini ve yemiş olsa beğenebileceği birtat olduğunu söyledi. Beğendim gayet güzel olmuş diyerek fikrini dile getirdi. Bakalım Yemekteyiz 30 Kasım Cuma bu menü ile kaç puan alacak.

[kirmizitext]Yemekteyiz Buket Kim Nereli Mesleği Buket Köksoy Yaşı Hakkında Bilgiler[/kirmizitext]

Yemekteyiz Seyhan Bekiroğlu Kim 5. Gün Yarışmacısı

Yemekteyiz 30 Kasım Cuma Kim Birinci Oldu diye merak edenleri daha fazla meraklandırmamak için ,Yemekteyiz 30 Kasım Cuma haftanın birincisi 30 puanla Yalçın Bey oldu

[kirmizitext]Yemekteyiz Edanur Kim Yaşı Memeleketi İnstagram Hesabı[/kirmizitext]

Etiketler: yemekteyiz 30 kasım cuma yemekteyiz 30 kasım cuma kim birinci oldu yemekteyiz 30 kasım Cuma puanlar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL