Yemekteyiz 30 Mart Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz 30 Mart Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yazar: Emre Yemekteyiz

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Yemekteyiz tüm heyecanı ile ekranlara gelirken programda birbirinden renkli yarışmacılar izleyici ile buluşurken birbirinden farklı lezzetler de ekranlara geliyor. Her hafta en az bir birincinin çıktığı yarışmada 10 bin liralık büyük ödülün sahibi belli oluyor. Peki 30 Mart Cuma günü kim birinci oldu? Haftanın finalinde kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yemekteyiz 30 Mart Kim Birinci Oldu? Haftanın Finali Kim Kazandı?

Yemekteyiz pazartesi günü yarışmacısı Berk Demirbay oldu. Berk Bey, 20 yaşında bekar ve ailesi ile yaşıyor. Aslen Sakaryalı olan yarışmacı Aşçı Yardımcısı olarak çalışıyor. Hayali konservatuvar okumak olan yarışmacı, kafasına koyduğunu yapan, öz güveni yüksek biridir. Berk Bey Yusuf Bey’den 5, Jale Hanım’dan 3, Yasemin Hanım’dan 6, Elif Hanım’dan 4 puan alarak toplamda 18 puan aldı. (Onur Bey’in puanı son gün eklenecek)

Yemekteyiz salı günü yarışmacısı ise Elif Karaca oldu. Elif Hanım, 27 yaşında olan Elif Karaca evli ve bir erkek evladı var. Memleketi Erzincan olan yarışmacı, Satış Danışmanlığı işi ile uğraşmış ancak şimdi çalışmıyor. Voleybol oynamak, sinemaya gitmek, bisiklet sürmek hobileri arasındadır. Kendisini dobra biri olarak tanımlıyor. Elif Hanım Yusuf Bey’den 6, Yasemin Hanım’dan 5, Berk Bey’den 5, Jale Hanım’dan 5 puan alarak toplamda 21 puan aldı.

Yemekteyiz çarşamba günü yarışmacısı ise Jale Mahmutova, 28 yaşında ve bir erkek çocuk sahibidir. Aslen Azerbaycanlı olan yarışmacının sağlık turizmi üzerine bir işi bulunuyor. Seyehat, spor ve latin dansları ile ilgilenmek hobileri arasında yer alıyor. Jale Hanım’a Yusuf Bey 8, Berk Bey 6, Elif Hanım 6, Yasemin Hanım ise 6 puan verdi. Toplamda 26 puan aldı.

[gritext]Gelin Evi 30 Mart Kim Birinci Oldu? Tıklayınız![/gritext]

[pembetext]Gelinim Mutfakta 30 Mart Kim Kazandı? Tıklayınız![/pembetext]

Yemekteyiz Perşembe günü yarışmacısı ise Yusuf Avşar oldu. Yusuf Bey, 34 yaşında, bekar ve memleketi Ardahan’dır. Barmen ancak bir aydır çalışmıyor. Uzun yılar futbol oynamış ve dans yapmıştır. Dışarıdan sert dursa da aslında duygusal biridir. Yusuf Bey, Berk Bey’den 4, Elif Hanım’dan 5, Jale Hanım’dan 5, Yasemin Hanım’dan 5 puan aldı. Toplamda ise         19 puan aldı.

Yemekteyiz cuma günü yarışmacısı ise Yasemin Kan oldu. Yasemin Hanım, 44 yaşında ve 1 kız çocuk sahibidir. Toptan giyim işi ile uğraşıyor. Aslen Kayserili olan yarışmacı spor yapmayı ve değişik yerler görmeyi çok seviyor. Eğlenceli ve pozitif biri olmasına rağmen en ufak bir şeyde hemen ağlamaktadır. (Henüz puan verilmedi).

[saritext]Survivor 2018 30 Mart Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Yemekteyiz 30 Mart Haftanın Finali Kim Kazandı? 

Yemekteyiz 30 Mart Cuma haftanın finaline son gün Yasemin Hanım yarışacakken, verilen puanlar beni şok etti. Zira bu zamana kadar yarışmacılar 1, 2, 3 gibi puanlar veriyordu. Bu hafta bir yarışmacı dışında 3 alan yok. Puan vermede bu haftaki yarışmacılar çok bonkör olduğunu görüyoruz. Bu sevindirici bir haber oldu. Bu hafta birinci olacak yarışmacının 34-35 puan ile Jale Hanım olacağını düşünüyorum. Yasemin Hanım da olabilir ancak Yasemin Hanım’a diğer yarışmacılar bilenmiş durumda o yüzden yüksek puan alamayabilir. Sizce yukarıdaki puanları da göz önünde bulundurarak kim birinci olur? 

Haftanın birincisi Jale Hanım oldu.

[mavitext]Yemekteyiz 23 Mart Kim Birinci Oldu? Tıklayınız![/mavitext]

Yemekteyiz 30 Mart Haftanın Final Fragman Videosu

Etiketler: yemekteyiz 30 mart hangi yarışmacı kaç puan verdi yemekteyiz 30 mart kim birinci oldu yemekteyiz 30 mart kim kaç puan aldı yemekteyiz 30 mart kim kazandı yemekteyiz haftanın finali kim kazandı yemekteyiz jale hanım kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL